Moonfall sinemasında Kaspersky imzası

Global siber güvenlik şirketi Kaspersky, Roland Emmerich imzalı Moonfall sinemasının kahramanlarını dünyayı kurtarmak için yaptıkları seyahatte koruyarak çok değerli bir rol oynuyor.

Moonfall sinemasında Kaspersky müdafaası

Sinema, gizemli bir gücün Ay’ı yörüngesinden çıkararak dünyayla çarpışma rotasına fırlattığı ve tüm ömrü tehlikeye attığı heyecan verici bir kıssaya odaklanıyor. Çarpışmaya haftalar kala dünya büsbütün yok olmanın eşiğindeyken insanlığın mukadderatı bir NASA yöneticisine, eski bir astronota, onun gözden düşmüş ve yabancılaşmış meslektaşına ve bir komplo teorisyenine bağlı.

Ay’ın bizi öldürmeye çalıştığı sineması Moonfall’dan fragman geldi

1 ay evvel eklendi

Moonfall, memleketler arası üne sahip Roland Emmerich tarafından yönetildi ve Roland Emmerich, Harald Kloser ve Spenser Cohen tarafından yazıldı. Bu heyecan verici sinemada Moonfall’un kahramanları, Kaspersky sistemleriyle birlikte emekli bir uzay aracında dünyayı kurtarma vazifesine çıkıyor ve seyahatlerinde onları Kaspersky koruyor. Bilinmeyen tehditler karşısında Kaspersky sistemleri, temel fonksiyonların inançlı bir halde yürütülmesini sağlıyor.

Teknolojik tahlillerin ve yeniliklerin güçlü savunucusu Kaspersky, uzay bilimi alanındaki teşebbüsleri destekleme konusunda uzun bir geçmişe sahip. Şirket, Gagarin Araştırma ve Test Kozmonot Eğitim Merkezi ile iş birliği yaparak kozmonotlara ve merkezde çalışan BT uzmanlarına özel siber güvenlik eğitimi vererek uzay araştırmalarını etkin olarak destekliyor.

  • Anasayfa
  • Yazılım
  • Anti Virus Haberleri
  • Kaspersky ay vazifesinde

About admin

Check Also

Epic Games’te Mega İndirim periyodu başladı: İndirim kuponu döndü

Epic Games'te yeni indirim devri başladı. Mega İndirim Mayıs 2022 ismi ile başlayan indirimlerle birlikte kuponlar da geri döndü. Epic ...

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak.