Motorola Edge 30 Pro’nun kimi özellikleri ve fiyatı ortaya çıktı

Lenovo bünyesindeki Motorola, bu ay içerisinde yeni modeli Motorola Egde 30 Pro’yu tanıtmaya hazırlanıyor. Şimdi tanıtım gerçekleşmeden sızdırılan Motorola Edge 30 Pro, bugün  kimi özellikleri ve fiyatı ile karşımıza çıktı. Gelin Edge 30 Pro’nun beklenen özelliklerine göz atalım.

Motorola Frontier tasarımı ve özellikleriyle sızdırıldı

2 hf. evvel eklendi

Motorola Edge 30 Pro’nun özellikleri şekilleniyor

Motorola’nın 24 Şubat tarihinde global bir lansman etkinliğinde tanıtmasını beklediğimiz yeni modeli Motorola Edge 30 Pro, bugün birtakım özellikleriyle karşımıza çıktı. Sızıntılara nazaran Motorola Edge X30 aygıtının yine markalanmış bir versiyonu olacak olan Motorola Edge 30 Pro, içerisinde Qualcomm tarafından geliştirilen Snapdragon 8 Gen 1 yonga setini taşıyacak.

Aygıtın tek versiyon olarak 8GB + 128GB formda satışa sunulacağını sızdıran kaynaklar, Edge 30 Pro‘nun 8GB RAM bellek ile geleceğini doğruluyor. Tabi depolama tarafında da 128GB‘lık bir disk aygıta eşlik edecek. Android 12 işletim sistemi ile pazara giriş yapması beklenilen aygıtın Android 13 hatta Android 14 işletim sistemlerini destekleyeceği de gelen sızıntılar ortasında.

Son olarak aygıtın ortalama 45000-50000 Yen ortasında bir fiyatla satılacağını söyleyen sızıntı sahibi, azamî fiyatın 55999 Yen olduğunu sav ediyor. Yani Motorola Edge 30 Pro sızıntılara nazaran ortalama 6000 TL üzere bir fiyatla pazara giriş yapacak.

  • Anasayfa
  • Taşınabilir Teknolojiler
  • Cep Telefonları Haberleri
  • Motorola Edge 30 Pro’nun kimi özellikleri ve fiyatı ortaya çıktı

About admin

Check Also

50MP ana kameralı Vivo Y75 4G tanıtıldı! İşte ayrıntılar

Vivo bugün yeni 4G dayanaklı modeli Vivo Y75'i piyasaya sürdü. Fiyatına nazaran kâfi özellikler sunan Vivo Y75, 50MP ana kamerası ile dikkat ...

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak.