Motorola Frontier hakkında yeni ayrıntılar ortaya çıktı

Yeni amiral gemisi Frontier modeli üzerinde çalışmalarını sürdüren Motorola‘dan yeni sızıntılar gelmeye devam ediyor. Lenovo Çin Telefon Kısmı Genel Müdürü Chen Jin‘in bir Weibo gönderisinde Frontier olduğu düşünülen isimsiz bir Motorola telefonu ortaya çıktı.

Snapdragon 8 Gen 1+ ile geliyor

Motorola Frontier, büyük olasılıkla Qualcomm Snapdragon 8 Gen 1+’ın piyasaya sürülmesinden sonra duyurulacak. ABD merkezli yonga üreticisinin ise yeni yonga setini Mayıs ayı başlarında duyuracağı kestirim ediliyor. Bununla birlikte Frontier’in önümüzdeki Haziran ayı civarında tanıtılacağını söyleyebiliriz.

Geçtiğimiz Mart ayında ise 125W’lık bir şarj aygıtının fotoğrafını paylaşan Chen Jin,  yeni telefonun epey yüksek bir süratli şarj çözümüne sahip olacağını işaret etti.

Xiaomi 12 Pro dayanıklılık testlerinden geçti

1 gün evvel eklendi

POLED FHD+ 144Hz ekran, 200 megapiksel + 50 megapiksel + 12 megapiksel üçlü art kamera, 60 megapiksel ön kamera, 12 GB RAM, 256 GB UFS üzere kıymetli özelliklerle gelmesi beklenen yeni telefon, global pazarda Motorola Edge 30 Ultra takma ismiyle uzunluk gösterebilir.

  • Anasayfa
  • Taşınabilir Teknolojiler
  • Cep Telefonları Haberleri
  • Motorola Frontier’den yeni bilgiler sızdırıldı

About admin

Check Also

50MP ana kameralı Vivo Y75 4G tanıtıldı! İşte ayrıntılar

Vivo bugün yeni 4G dayanaklı modeli Vivo Y75'i piyasaya sürdü. Fiyatına nazaran kâfi özellikler sunan Vivo Y75, 50MP ana kamerası ile dikkat ...

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak.