Motorola Razr 3 görüntülendi: çift kamera ile geliyor

Bir vakitlerin efsanesi Motorola, 2019 yılında Razr aygıtı ile katlanabilir akıllı telefon pazarına öncülük yapan firmalardan olmuştu. Motorola’nın yeni kuşak Razr aygıtından manzaralar geldi.

Galaxy Z Flip 3’ü andıran tasarım

Öncelik jenerasyon Razr aygıtları, epeyce farklı dizaynları ile ilgi çekmişti. 91Mobiles’tan Evan Blass, “Maven” kod isimli aygıtın birinci görselini yayınladı. Görünüşe nazaran, işlevsel manada ıstırap yaratabilen eski tasarım anlayışı bırakılıp daha düz ve standart bir tasarım anlayışına geçilmiş. Evvelki Razr modellerindeki tümsek ise büsbütün bırakılmış. Ayrıyeten imaj net olmasa da aygıtın ikincil ekranının Galaxy Z Flip 3’ten daha büyük olması bekleniyor. Evvelki jenerasyon Razr aygıtlarının da kapak ekranının büyük olduğu düşünüldüğünde bu kestirim mantıklı görünüyor.

Ayrıyeten aygıtın evvelki Razr modellerinden farklı olarak iki farklı kamera ile geldiği görülüyor. Bu kameralardan birinin 50MP standart lens, oburunun ise 13MP geniş açılı lens olması bekleniyor. Ön kamera ise 32MP olarak belirtilmiş. Ekran çözünürlüğü ise FHD+ olarak belirtilmiş. Aygıtın üst düzey özellikler ile gelmesi bekleniyor. Görünüşe nazaran yeni kuşak Razr, Snapdragon 8 Gen 1 ve 8 Gen 1 Plus seçeneklerine ve 8/12 GB RAM seçeneklerine sahip olacak. Motorola Razr 3’ün temmuz yahut ağustos ayında Çin’de tanıtılması bekleniyor.

  • Anasayfa
  • Taşınabilir Teknolojiler
  • Cep Telefonları Haberleri
  • Motorola Razr 3’ten birinci görsel geldi

About admin

Check Also

50MP ana kameralı Vivo Y75 4G tanıtıldı! İşte ayrıntılar

Vivo bugün yeni 4G dayanaklı modeli Vivo Y75'i piyasaya sürdü. Fiyatına nazaran kâfi özellikler sunan Vivo Y75, 50MP ana kamerası ile dikkat ...

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak.