MSI kavisli oyuncu monitörünü duyurdu

Oyuncu eserleri pazarında yeni eserler tanıtmaya devam eden MSI bu hafta Optix serisine yeni bir üye ekledi. MSI Optix G321C monitör modeli insan görüş açısına en yakın dayanıklısı sunduğunu tez ediyor.

MSI Optix G321C özellikleri ve fiyatı

MSI Optix G321C oyuncu monitörü 31.5 inçlik Full HD LCD ekran barındırıyor. 3 taraftan ince kenarlar görüş alanını daha da arttırıyor. 1000R kavis çapının insan görüş açısına en yakın olduğu söz edilirken 165Hz tazeleme suratı ve 1ms reaksiyon mühleti sunuluyor. FreeSync Premium sayesinde ise gecikmeler en aza indiriyor.

MSI-VERSE etkinliğinde neler tanıtıldı?

1 ay evvel eklendi

300 nit parlaklık düzeyine ulaşan monitör 16.77 milyon renk dayanağı, yüzde 90 sRGB yelpazesi ve yüzde 85 DCI-P3 yelpazesine sahip. Karanlık ortamlarda görüş iyileştirilirken donanım tabanlı mavi ışık azaltma özelliği mevcut. 1 adet DisplayPort 1.2a ve 2 adet HDMI 2.0 ilişkileri barındıran MSI Optix G321C oyuncu monitör modeli 349 Avro fiyat etiketine sahip.

  • Anasayfa
  • Donanım
  • Monitör Haberleri
  • MSI Optix G321C tanıtıldı: İşte özellikleri ve fiyatı

About admin

Check Also

Rusya yonga gereksinimini Çin’den karşılayacak

Ukrayna işgali ile birlikte Batılı yonga teknolojilerine erişimi kısıtlanan Rusya devayı Çin’de arıyor. Tekrar birebir ambargoyu yaşayan ...

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak.