MSI MAG CoreLiquid 360R ve 240R soğutucular geri çağırılıyor

Vakit zaman elektronik eserlerin fabrika çıkışı yanlışlar barındırdığı ve üreticiler tarafından geri çağırıldığına şahit oluyoruz. MSI MAG markasına ilişkin iki sıvı soğutucu modelinde üretim yanlışı tespit edildi.

MSI sıvı soğutucularda yanılgı

MSI tarafından yapılan açıklamaya nazaran MSI MAG CoreLiquid 360R ve 240R sıvı soğutucularda üretim kaynaklı bir yanılgı tespit edildi. Kalıntılara sebep olan bu kusur sonrasında soğutma performansı düşüyor.

MSI Optix G321C tanıtıldı: İşte özellikleri ve fiyatı

1 hf. evvel eklendi

Kullanıcı tarafından da rapor edilen bu sorun bekleme modunda işlemci sıcaklıklarının 62 dereceye kadar çıkmasına ve sonucunda da T-junction-Max termal yanlışlarının oluşmasına neden oluyor. Bununla birlikte yüksek sıcaklık müdafaaları olduğu için sisteme rastgele bir ziyan vermediği de tabir edilmiş.

MSI bahse bahis sıvı soğutucuları için bir geri çağırma programı başlattı. Kullanıcılar soğutucunun seri numarasını girerek yahut sistem içerisinde aldıysa sistemin seri numarasını girerek programın ayrıntılarına ulaşabilir.

İlgili sayfa

  • Anasayfa
  • Donanım
  • Soğutucular / Fanlar Haberleri
  • MSI iki soğutucusunu geri çağırdı

About admin

Check Also

Rusya yonga gereksinimini Çin’den karşılayacak

Ukrayna işgali ile birlikte Batılı yonga teknolojilerine erişimi kısıtlanan Rusya devayı Çin’de arıyor. Tekrar birebir ambargoyu yaşayan ...

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak.