Muhteşem Bowl müsabakasında Bitcoin dağıtılacak

Amerikan futbolu olarak da isimlendirilen spor cinsinin final müsabakası olan Üstün Bowl, bugüne kadar yeni sinemaların fragmanlarının yahut albümlerin birinci paylaşımlarının merakla beklendiği bir an olmuştu. Artık kripto paralar kelam sahibi olmaya başladı.  

FTX borsası Bitcoin dağıtacak 

Geçtiğimiz haftalarda Crypto.com borsasının Harika Bowl isim sponsoru olmasının akabinde ünlü kaldıraç borsası FTX de dikkat alımlı bir kampanya yapıyor. Müsabaka esnasında Bitcoin dağıtılacak.  

Bitcoin fiyatı ne kadar?

14 sa. evvel eklendi

 

Müsabakanın ikinci yarısında FTX reklamı yayınlanacak lakin vakti tam muhakkak değil. Yayınlandığı saate nazaran Bitcoin ölçüsü belirlenecek. Örneğin 9.00’da yayınlanırsa 9 BTC dağıtılacak. İştirakçilerin yayın başladığında FTX Twitter hesabında pinlenen iletisi retweet etmesi ve hesabı da takip etmesi gerekiyor. Yarış gece yarısı 11.59’a kadar devam edecek. 

Şanslı 4 kişinin seçilmesi sonrasında DM üzerinden bağlantıya geçilecek ve armağanlar ulaştırılacak. Kampanya ABD vatandaşları için geçerli lakin yavaş yavaş değerli spor müsabakalarına kripto para platformlarının damga vurduğunu görüyoruz. Sponsorluk aslında mevcuttu lakin ödüllü yarışlar çok daha fazla ilgi çekiyor. Yeni periyotta bu tıp spor müsabakalarında küresel olarak kripto para dağıtımı sürpriz olmaz.  

  • Anasayfa
  • Tanınan Bilim
  • Kripto Para Haberleri
  • Kripto para piyasasında Üstün Bowl devri

About admin

Check Also

NASA, Mars InSight aracına bu yıl veda edecek

NASA'nın Mars InSight aracı, güneş panellerinde biriken toz sebebiyle yakın vakitte kullanım dışı kalacak. Uzay ajansı, biriken tozların ...

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak.