Muhteşem Bowl sayesinde kripto para uygulamalarına ilgi tavan yaptı

Amerika Birleşik Devletleri’nin önde gelen spor tertiplerinden biri olan Muhteşem Bowl, birçok kripto para borsasının reklamına mesken sahipliği yaptı. Harika Bowl’un tesiri ile bir arada dikkatleri üzerine çeken kripto uygulamalarının indirilmelerinde artış gözlemlendi.

Muhteşem Bowl, Kripto Uygulaması İndirmelerini Olumlu Etkiledi

Üstün Bowl’a bu yıl kripto para borsalarının reklamları damga vurdu diyebiliriz. Elde edilen bilgilere nazaran Muhteşem Bowl‘un tesiriyle ile birlikte kripto para uygulaması indirmeleri yüzde 280 oranında arttı.

Bilhassa de en büyük artışı yaşayan Coinbase oldu. Coinbase, 13 Şubat tarihinde bir evvelki haftaya nazaran yüzde 309 daha fazla indirilirken, 14 Şubat tarihinde ise indirmelerde yüzde 289 artış görüldü.

Bunun yanında eToro‘nun indirmeleri bir evvelki haftaya nazaran yüzde 132 daha fazla indirildi. Tıpkı biçimde FTX’teki artış da yüzde 130’u gördü.

Coinbase ve FTX, Muhteşem Bowl reklamları ile ön plana çıktı

4 gün evvel eklendi

Ayrıyeten hatırlatmak gerekirse Coinbase, Harika Bowl reklamından sonra site yoğunluğu nedeni ile çöktü. Bu çöküşe karşın kripto borsası, Amerika Birleşik Devletleri App Store’daki en tanınan ikinci uygulamaya kadar yükselmeyi başardı.

Son olarak Coinbase’in uygulaması, Üstün Bowl’daki gösterimlerden sonra ABD App Store’da 186. sıradan 2. sıraya kadar yükseldi. Benzeri biçimde önde gelen kripto varlık alım satım platformlarından FTX’in Blockfolio’su ve yatırım uygulaması eToro da sıralamada yükseldi.

  • Anasayfa
  • Tanınan Bilim
  • Kripto Para Haberleri
  • Üstün Bowl ile kripto para uygulamalarının indirmeleri arttı

About admin

Check Also

50MP ana kameralı Vivo Y75 4G tanıtıldı! İşte ayrıntılar

Vivo bugün yeni 4G dayanaklı modeli Vivo Y75'i piyasaya sürdü. Fiyatına nazaran kâfi özellikler sunan Vivo Y75, 50MP ana kamerası ile dikkat ...

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak.