Netflix 6 ay içerisinde 3. oyun stüdyosunu satın aldı

Netflix bildiğiniz üzere geçtiğimiz yıl oyun dalına gireceğini açıklamış ve birkaç farklı taşınabilir oyun ile süratli bir giriş yapmıştı. Bu yatırımlara da son sürat devam ediyor.

Netflix’ten 3. Oyun Stüdyosu

Geçtiğimiz saatlerde yapılan açıklamaya nazaran Netflix, daha öncesinde RPG Dungeon Boss ve casino oyunu myVEGAS Bingo‘yu geliştiren Boss Fight Entertainment‘ı satın aldı. Satın alım için bir fiyat açıklanmadı. Bu haberle birlikte aslında Netflix’in bu hususta ne kadar önemli olduğunu da rahatça anlayabiliyoruz.

Bu haftaki Epic Games armağanı erişime açıldı

2 gün evvel eklendi

Son 6 ay içerisinde Netflix’in aldığı üçüncü oyun stüdyosu oldu Boss Fight Entertainment. Geçtiğimiz yıl Eylül ayında Oxenfree geliştiricisi Night School Studio‘yu satın almıştı. Bu ayın başında ise Stranger Things taşınabilir oyununun geliştiricisi Next Games‘i satın aldığını açıklamıştı. Netflix önümüzdeki yıllarda oyun sayısını önemli manada arttıracak üzere duruyor.

  • Anasayfa
  • Yazılım
  • Oyunlar Haberleri
  • Netflix 6 ay içerisinde 3. oyun stüdyosunu satın aldı

About admin

Check Also

Epic Games’te Mega İndirim periyodu başladı: İndirim kuponu döndü

Epic Games'te yeni indirim devri başladı. Mega İndirim Mayıs 2022 ismi ile başlayan indirimlerle birlikte kuponlar da geri döndü. Epic ...

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak.