Netflix birinci interaktif müsabakasını başlatıyor


Standart içerik sunmak yerine farklı deneyimleri de yaşatmak isteyen Netflix bir müddettir interaktif dizi konseptini ve taşınabilir oyun konseptini kullanıcılarına sunmaya başlamıştı. Artık interaktif bilgi müsabakası başlıyor.

Netflix Trivia Quest ne vakit geliyor?

Netflix tarafından yapılan duyuruya nazaran Trivia Quest interaktif bilgi müsabakası 1 Nisan itibariyle erişime açılacak. Çoktan seçmeli 24 sorunun yer alacağı müsabakada sanat ve bilim üzere farklı mevzular olacak.

Netflix’ten kripto para belgeseli

2 hf. evvel eklendi

İnteratkif olmasının yanında kullanıcılar bir öyküyü de yaşayacak. Kahramanımız Willy’nin Trivia ülkesini kurtarmasına bilgileri ile yardım edecekler. Her yanlışsız yanıtta puan kazanırken istenirse yanlış soruya tekrar gelip cevaplanabilecek. Oyunda rastgele bir gerçek ödül yer almıyor.

Netflix yarışın şimdilik deneysel olarak kalacağını ve yeni müsabakaların olmayacağını belirtiyor. Yani kullanıcıların etkileşimine nazaran yeni konseptin devap edip etmeyeceği konusunda bir karar verilecek.

  • Anasayfa
  • Internet
  • Web Siteleri Haberleri
  • Netflix Trivia Quest nedir?

About admin

Check Also

Elon Musk, Twitter teklifinde fiyat kırabilir

En hareketli toplumsal ağ olarak kabul edilen Twitter’ı pay başı 54.20$ olarak satın almaya hazırlanan Elon Musk pürüz çıkarmaya başladı. Ne ...

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak.