Netflix dizisi Stranger Things’in 4. dönem yayın tarihi açıklandı: 5. dönem final olacak


Netflix’in popülerliğinde büyük hissesi olan ve şu anda da en tanınan dizilerden birisi olan Stranger Things’in dördüncü döneminden hoş haber geldi.

The Last of Us dizisi 2023’te yayınlanacak

19 sa. evvel eklendi

4. Dönem Mayıs 2022’de Geliyor

Geçtiğimiz saatlerde yapılan duyuruya nazaran dizinin dördüncü dönemi iki kısım halinde paylaşılacak. Dizinin birinci kısmı 27 Mayıs’ta yayınlanacak. İkinci kısmı ise 1 Temmuz’da yayına girecek. İki kısım halinde yayınlanmasının sebebi ise üçüncü döneme nazaran dördüncü dönemin iki kat uzunlukta olması. Yapılan açıklamaya nazaran dördüncü dönem senaryosu 800 sayfa uzunluğunda ve çekimler yaklaşık iki yıl sürdü. Kısaca büyük bir dönem bizi bekliyor.

5. Dönem Final Dönemi

Diziden uygun haberin yanı sıra bir de makus haber geldi. Stranger Things’in beşinci dönemi dizinin final dönemi olacak. Fakat bu makûs haberin içerisinde düzgün de bir haber var. Stranger Things’in akabinde kozmosta geçen öteki üretimler görebileceğimizin sinyali de verildi. Mevzu ile ilgili görüntümüzü aşağıdan izleyebilirsiniz.

  • Anasayfa
  • Tanınan Bilim
  • Sinema ve Dizi Haberleri
  • Stranger Things’in 4. dönem yayın tarihi açıklandı

About admin

Check Also

NASA, Mars InSight aracına bu yıl veda edecek

NASA'nın Mars InSight aracı, güneş panellerinde biriken toz sebebiyle yakın vakitte kullanım dışı kalacak. Uzay ajansı, biriken tozların ...

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak.