Netflix şifre paylaşanların peşine düşüyor

Netflix aboneleri içerisinde şifre paylaşan yaklaşık 100 milyon kişi olduğu varsayım ediliyor ve artık firma buna bir son vermek niyetinde. Fiyatlı şifre paylaşımını test eden firma fiyatsız olanların peşine düşüyor.

Netflix şifre paylaşanlar dikkat!

Tıpkı mesken dışına şifrelerin çıkarılmasını istemeyen Netflix bir yol haritası üzerinde çalışıyor. Kaynaklara nazaran 2022 yılı bitmeden şifrelerini paylaşanlar tespit edilmeye başlanacak.

TRT’den Netflix’e rakip

4 gün evvel eklendi

Aylık 2$-3$ ekstra ödeme ile şifre paylaşımı projesi bir kaç ülkede test ediliyor ve birinci geri dönüşler çok olumlu. Firma fiyatsız paylaşımları engelleyerek fiyatlı şifre paylaşımını yaygınlaştırmayı planlıyor.

Bir kullanıcı ismi ve şifrenin tıpkı konut dışındaki farklı lokasyonlarda kullanılıp kullanılmadığını tespit edecek Netflix, faaliyet gösterdiği her pazara bunu uygulayacak. Böylelikle toplam 221 milyon abonenin daha da üzerine çıkılacak ve mali tablolarda beklenen abone kayıplarının da en azından kâğıt üzerinde önüne geçilmiş olacak.

  • Anasayfa
  • Internet
  • Web Siteleri Haberleri
  • Netflix’te şifre paylaşımı sona eriyor

About admin

Check Also

Elon Musk, Twitter teklifinde fiyat kırabilir

En hareketli toplumsal ağ olarak kabul edilen Twitter’ı pay başı 54.20$ olarak satın almaya hazırlanan Elon Musk pürüz çıkarmaya başladı. Ne ...

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak.