Netflix’in 1919’da geçen yerli dizisi Pera Palas’ta Gece Yarısı’ndan birinci fragman geldi


Netflix, ülkemizdeki yerli içeriklerine son sürat devam ediyor. Geçtiğimiz saatlerde de yakın devrin en çok merak edilen işlerinden biri olan Pera Palas’ta Gece Yarısı’ndan birinci fragman geldi.

Haftalık sinema ve dizi tavsiyesi 29 Ocak – 4 Şubat

1 gün evvel eklendi

Sekiz kısımdan oluşan dizinin senaristliğini Elif Usman üstleniyor. Direktörlüğünü ise Emre Şahin üstleniyor. 3 Mart’ta yayınlanacak olan dizinin oyuncu takımında Hazal Kaya, Selahattin Paşalı, James Chalmers, Clare Louise Frost ve Jordan J Gallagher üzere isimler yer alıyor. Dizinin bahsi geçen fragmanını ve konusunu aşağıda bulabilirsiniz.

Pera Palas’ta Gece Yarısı Fragman

Dizi, genç bir gazeteci olan Esra’nın İstanbul’daki efsanevi Pera Palas Oteli ile müsabakasını husus alıyor. Otel hakkında yazı yazmak üzere görevlendirilen Esra, ezkaza tarihî odalardan birinin 1919 yılına açılan bir kapı olduğunu keşfeder. Geçmişe gerçek bir seyahat yapar ve çağdaş Türkiye’nin kurucusu Mustafa Kemal Atatürk’e karşı düzenlenen siyasi bir komplonun ortasına düşer. Artık Esra, kurnaz otel müdürü Ahmet ile birlikte Türkiye tarihinin akışını ve geleceğini korumak zorundadır. Lakin Esra, İstanbul’un en çılgın kulübünün sahibi, güzel ve gizemli Halit ile tanışır tanışmaz, 1919 İstanbul’unda hiçbir şeyin göründüğü üzere olmadığını ve kimsenin aslında söylediği kişi olmadığını anlar.

  • Anasayfa
  • Tanınan Bilim
  • Sinema ve Dizi Haberleri
  • Pera Palas’ta Gece Yarısı’ndan birinci fragman geldi

About admin

Check Also

NASA, Mars InSight aracına bu yıl veda edecek

NASA'nın Mars InSight aracı, güneş panellerinde biriken toz sebebiyle yakın vakitte kullanım dışı kalacak. Uzay ajansı, biriken tozların ...

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak.