Nokia 200 megapiksel kameralı bir telefon hazırlıyor

Bir vakitlerin teknoloji devi Nokia, yıllar süren ortadan sonra akıllı telefon pazarına dönmüştü. Bir müddet amiral gemi üreten firma, son yıllarda bütçe dostu Android telefonları ve gelişmekte olan pazarlar için standart telefonlar üretiyor. Görünüşe nazaran Nokia, yeni bir canavar hazırlığında olabilir.

Nokia N73, 200MP kamera ile gelebilir

Görünüşe nazaran Nokia, N73 isimli yeni bir aygıt hazırlığında. Aygıtın amiral gemi özelliklerine sahip olup olmayacağı bilinmiyor fakat görünüşe nazaran Nokia, bir sonraki telefonunda kamera performansına kıymet verecek. Argümanlar, Nokia’nın 200 megapiksel ISOCELL HP1 kamera sensörü kullanacağını gösteriyor. Nokia, son yıllarda donanımsal olarak kaliteli modüller kullansa da yeteri kadar kamera performansı sunamıyor.

Samsung’un Galaxy S23’te kullanacağı 200 MP sensör hazır!

2 gün evvel eklendi

Samsung’un hazırladığı ve HDR Görüntü, 8K görüntü kaydı ve birçok özellik barındıran ISOCELL HP1 sensörü, birçok teknoloji devinin ilgisini çekmişe benziyor. Motorola, ISOCELL HP1 sensörü ile gelecek bir telefon hazırlıyor. Ayrıyeten görünüşe nazaran Xiaomi de bu sensörü yılın ikinci yarısında bir telefonunda kullanacak. Samsung’un ise Galaxy S23 serisinde 200 megapiksel ISOCELL HP3 sensörü kullanması bekleniyor. Bakalım Samsung’un yeni ISOCELL sensörü gösterişli bir performans gösterebilecek mi.

  • Anasayfa
  • Taşınabilir Teknolojiler
  • Cep Telefonları Haberleri
  • Nokia, 200 MP kameralı bir telefon hazırlıyor

About admin

Check Also

50MP ana kameralı Vivo Y75 4G tanıtıldı! İşte ayrıntılar

Vivo bugün yeni 4G dayanaklı modeli Vivo Y75'i piyasaya sürdü. Fiyatına nazaran kâfi özellikler sunan Vivo Y75, 50MP ana kamerası ile dikkat ...

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak.