Nothing yeni eserini piyasaya sürmeye hazırlanıyor: Şeffaf bir akıllı telefon mu?

Geçen yıl, OnePlus kurucu ortağı Carl Pei, Nothing isimli teşebbüsünü başlattı ve akabinde piyasadaki premium markalarla uğraş etmeyi amaçlayan bir TWS kulaklığı olan birinci eseri Nothing Ear (1)‘i piyasaya sürdü.

Nothing’in piyasaya sürmeyi planladığı yeni eser hakkında şimdi net bir bilgi bulunmazken, markanın powerbank ve kablosuz kulaklıktan akıllı telefona kadar beş yeni eser üzerinde çalıştığı daha evvel ortaya çıkmıştı.

Xiaomi 12’nin global lansmanı 15 Mart’ta yapılacak

21 sa. evvel eklendi

Nothing’ten gizemli paylaşım

Son raporlar, şirketin yaklaşmakta olan PowerBank’ının Nothing Power (1) olarak isimlendirilebileceğini ve markanın birinci akıllı telefonunun Nothing Phone (1) olarak isimlendirilebileceğini ortaya koyuyor. Bu eserlerin her ikisinin de bu yılın sonunda piyasaya çıkacağı bildirildi.

Şirket ayrıyeten Twitter‘da, akıllı telefon üzere görünen şeffaf bir aygıt fotoğrafı paylaştı. Bu diğer bir eser de olabilir. Fakat yayınlanan görsel göz önüne alındığında, markanın yaklaşan eserinin de Nothing Ear (1) üzere şeffaf bir kasaya sahip olması kuvvetle mümkün görünüyor.

  • Anasayfa
  • Taşınabilir Teknolojiler
  • Cep Telefonları Haberleri
  • Nothing yeni şeffaf eserini piyasaya sürmeye hazırlanıyor

About admin

Check Also

50MP ana kameralı Vivo Y75 4G tanıtıldı! İşte ayrıntılar

Vivo bugün yeni 4G dayanaklı modeli Vivo Y75'i piyasaya sürdü. Fiyatına nazaran kâfi özellikler sunan Vivo Y75, 50MP ana kamerası ile dikkat ...

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak.