One UI 4.1 ile sanal RAM ölçüsü seçilebilecek

Galaxy Unpacked etkinliğinde birbirinden argümanlı taşınabilir aygıtlarını tanıtan Samsung’un yazılım tarafında da dikkat çeken duyuruları vardı. Bunlardan biri One UI 4.1 oldu.

One UI 4.1 neler sunacak?

Gaalxy S22 serisi ve Galaxy Tab S8 serisi kutudan One UI 4.1 kullanıcı orta yüzü ile çıkacak. Yeni orta yüzün sunduğu yeniliklerden birisi ise RAM Plus özelliğini geliştirmek oldu.

1200$’lık Samsung Galaxy S22 Ultra kutusundan çıkıyor!

7 sa. evvel eklendi

Geçen yıl kullanıma sunulan RAM Plus özelliği depolama ünitesinde 4GB ayırarak sanal bir RAM alanı oluşturuyordu. Bununla birlikte diğer bir kapasite seçeneği yoktu.

One UI 4.1 ile birlikte artık 3 farklı RAM seçeneği sunuluyor. Kullanıcılar 2GB, 4GB ve 8GB ortasından seçim yapabilecek. Bilhassa düşük yahut yüksek depolama kapasitesinin olduğu durumlarda kullanıcının seçme talihi oluyor.

One UI 4.1 orta yüzünde bunlara ek olarak Pro modunun kamerada daha fazla denetim sağlaması, tabletlerde çoklu pencere sisteminin geliştirilmesi ve akıllı saatler için uyku koçu üzere yenilikler de sunulacak.

  • Anasayfa
  • Taşınabilir Teknolojiler
  • Cep Telefonları Haberleri
  • One UI 4.1 neler sunacak?

About admin

Check Also

50MP ana kameralı Vivo Y75 4G tanıtıldı! İşte ayrıntılar

Vivo bugün yeni 4G dayanaklı modeli Vivo Y75'i piyasaya sürdü. Fiyatına nazaran kâfi özellikler sunan Vivo Y75, 50MP ana kamerası ile dikkat ...

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak.