OnePlus 10 Pro, 31 Mart’ta küresel çıkış yapacak

Bir vakitlerin amiral gemi katili olarak bilinen OnePlus, son yıllarda artan fiyatları sebebiyle eleştirilmişti. Yok etmesi gereken şeye dönüştüğü söylenen OnePlus, geçtiğimiz aylarda Oppo ile bağlarını güçlendirerek OxygenOS’u geride bıraktı ve yeterlice eleştirildi. Oppo ile birleşmesinin akabinde farklı pazarlama stratejilerine giren OnePlus, ocak ayında OnePlus 10 Pro’yu Çin’de tanıtmıştı lakin küresel pazarda satışa sunmamıştı. Fakat bu sonunda değişiyor.

OnePlus 10 Pro, sonunda Amerika ve Avrupa’ya geliyor

OnePlus, 31 Mart’ta YouTube üzerinden canlı bir aktiflik düzenleyeceğini duyurdu. Bu aktiflikte OnePlus 10 Pro; Avrupa, Kuzey Amerika ve Hindistan için tanıtılacak. OnePlus, 10 Pro’nun ikinci nesil Hasselblad kamera sistemi ve üstün süratli şarj takviyesi ile geleceğini belirtti. OnePlus, aktiflikte standart versiyon OnePlus 10’a yer verilip verilmeyeceği hakkında bir açıklama yapmadı.

Çin’de satışa sunulan OnePlus 10 Pro Snapdragon 8 Gen 1 işlemci, 8/12 GB RAM, Android 12, 80W süratli şarj takviyesi, 5000 mAh batarya ve 48 mega piksel ana kamera, 8 mega piksel telefoto sensor ve 50 mega piksel geniş açılı sensordan oluşan kamera sistemine sahip. Küresel satılacak olan OnePlus 10 Pro’nun rastgele bir değişikliğe sahip olup olmayacağı ise bilinmiyor. Fakat kutusunun büyük olması, şarj adaptörü ile geleceğine işaret ediyor.

Samsung Galaxy Tab S6 ve S6 Lite için Android 12 çıktı

3 gün evvel eklendi

  • Anasayfa
  • Taşınabilir Teknolojiler
  • Cep Telefonları Haberleri
  • OnePlus 10 Pro, sonunda küresel olarak satışa sunuluyor

About admin

Check Also

50MP ana kameralı Vivo Y75 4G tanıtıldı! İşte ayrıntılar

Vivo bugün yeni 4G dayanaklı modeli Vivo Y75'i piyasaya sürdü. Fiyatına nazaran kâfi özellikler sunan Vivo Y75, 50MP ana kamerası ile dikkat ...

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak.