OnePlus Bullets Wireless Z2 kablosuz kulaklık tanıtıldı

Tam kablosuz kulaklık sınıfı bugün en tanınan kablosuz kulaklık sınıfı haline gelmiş olsa da başka çeşitlere ilgi devam ediyor. OnePlus boyun bandı üzerinden kullanılan yeni bir kablosuz kulaklık duyurdu.

OnePlus Bullets Wireless Z2 özellikleri ve fiyatı

OnePlus Bullets Wireless Z2 kablosuz kulaklık modeli 12.4mm şoförler ile bugüne kadar en büyük şoföre sahip OnePlus kulaklık olma unvanını almış durumda. Boyun bandı sayesinde kulaklıkların düşme tehlikesi olmuyor ve kolay erişim saplanıyor.

OnePlus 10 Pro özellikleri neler?

2 ay evvel eklendi

Yapay zekâ ile içeriğe nazaran sesin kalitesini ayarlayabilen kulaklık IP55 ile su sıçramalarına karşı sağlam. Bant üzerinde bir mikrofon ve denetim tuşları yer alıyor. Tek şarj ile 30 saate yakın kullanım müddeti sunan kulaklık 10 dakikalık şarj ile 20 saat müddet kazanabiliyor. Şarj USB Tip-C portu üzerinden yapılıyor. OnePlus Bullets Wireless Z2 kablosuz kulaklık  26$ civarında ve şimdilik Hindistan’da satışa sunulacak.

  • Anasayfa
  • Taşınabilir Teknolojiler
  • Kulaklık Haberleri
  • OnePlus Bullets Wireless Z2 tanıtıldı: İşte özellikleri ve fiyatı

About admin

Check Also

50MP ana kameralı Vivo Y75 4G tanıtıldı! İşte ayrıntılar

Vivo bugün yeni 4G dayanaklı modeli Vivo Y75'i piyasaya sürdü. Fiyatına nazaran kâfi özellikler sunan Vivo Y75, 50MP ana kamerası ile dikkat ...

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak.