OnePlus Nord 3 yakında geliyor

2020 yılında Nord aygıtını tanıtan OnePlus, üst seviye bütçe telefonları ortasında epeyce beğenilmişti. Daha sonra Nord markasını gitgide büyüten firma yakında yeni aygıtını tanıtmaya hazırlanıyor. Nord 3 olduğu düşünülen aygıttan birinci bilgiler geldi, aygıt Hindistan’da test edilmeye başlandı.

Nord 3, MediaTek işlemci ile gelecek

MySmartPrice’dan gelen rapora nazaran OnePlus, Hindistan’da bir Nord aygıtının testlerine başlamış durumda. Meili kod isimli aygıtın, bu yaz tanıtılacak OnePlus Nord 3 olduğu düşünülüyor. Son yıllarda gitgide popülerlik kazanan MediaTek, bir muvaffakiyet daha kazanmışa benziyor. OnePlus Nord 3 olması beklenen aygıt, MediaTek Dimesnsity 8000 işlemci ile gelecek. 3 art kameralı bir sistem ile gelmesi beklenen aygıt 90Hz bir ekrana sahip olacak. Ayrıyeten aygıt, 4500mAh batarya ve 80W süratli şarj dayanağı ile gelecek.

OnePlus Nord Buds tanıtıldı:İşte özellikleri ve fiyatı

10 sa. evvel eklendi

OnePlus Nord 3’ün bu yılın haziran yahut temmuz ayında tanıtılması bekleniyor. Ayrıyeten OnePlus, önümüzdeki aylarda Nord 2T’yi de tanıtacak. Nord 2T, Nord 2’nin geliştirilmiş versiyonu olarak gelecek ve MediaTek Dimensity 1300 işlemcisine sahip olacak. Bakalım OnePlus, Nord markası ile bilhassa Asya’da büyük bir Pazar hissesi alabilecek mi.

  • Anasayfa
  • Taşınabilir Teknolojiler
  • Cep Telefonları Haberleri
  • OnePlus Nord 3 Hindistan’da test edilmeye başlandı

About admin

Check Also

50MP ana kameralı Vivo Y75 4G tanıtıldı! İşte ayrıntılar

Vivo bugün yeni 4G dayanaklı modeli Vivo Y75'i piyasaya sürdü. Fiyatına nazaran kâfi özellikler sunan Vivo Y75, 50MP ana kamerası ile dikkat ...

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak.