OnePlus Nord Buds kulaklık modeli duyuruldu

OnePlus Nord markası ile biraz daha maliyete odaklanan akıllı telefonlar piyasaya süren firma artık de kablosuz kulaklık piyasaya sürüyor. OnePlus Nord Buds tam kablosuz kulaklık modeli de maliyete odaklanıyor. 

OnePlus Nord Buds özellikleri ve fiyatı

OnePlus Nord Buds tam kablosuz kulaklık modeli 12.4 inçlik dinamik titanyum şoförler kullanıyor. Bass frekansları Dolby Atmos ile zenginleştirilmiş. Uygulama içerisinde Sound Master ekolayzır özelliği de kullanılabiliyor. 

Sennheiser Momentum TWS 3 tanıtıldı: İşte özellikleri ve fiyatı

2 gün evvel eklendi

AirPods dizaynından ilham alan gövde IP55 ile su sıçramalarına sağlam. Dış kısımda dokunmatik denetimler yer alıyor. Yalnızca SBC ve AAA kodekleri desteklenirken gürültü engelleme ise yalnızca davetlerde ve yapay zekâ üzerinden yapılıyor. 

Bluetooth 5.2 ile irtibat kuran kulaklık tek şarj ile 7 saate kadar kullanılabiliyor. Kutusu ile birlikte 23 saat daha ekleniyor. 10 dakikalık şarj ile 5 saatlik mühlet elde edilebiliyor. OnePlus Nord Buds kulaklık modeli 39$ fiyat etiketi ile satılacak. 
 

  • Anasayfa
  • Taşınabilir Teknolojiler
  • Cep Telefonları Haberleri
  • OnePlus Nord Buds tanıtıldı:İşte özellikleri ve fiyatı

About admin

Check Also

50MP ana kameralı Vivo Y75 4G tanıtıldı! İşte ayrıntılar

Vivo bugün yeni 4G dayanaklı modeli Vivo Y75'i piyasaya sürdü. Fiyatına nazaran kâfi özellikler sunan Vivo Y75, 50MP ana kamerası ile dikkat ...

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak.