OnePlus Nord TWS’nin görselleri sızdırıldı

OnePlus, daha evvelden OnePlus Buds Z ve OnePlus Buds Pro üzere bluetooth kulaklıklar yapmıştı. Şirket, bluetooth kulaklıklarına bir yenisini eklemeye karar vermiş gözüküyor. 91 Mobiles’tan gelen sızıntı bilgilere nazaran OnePlus, Nord TWS isimli bluetooth kulaklıklar üzerinde çalışıyor.

OnePlus Nord CE 2 tanıtıldı: İşte özellikleri ve fiyatı

6 gün evvel eklendi

OnePlus Nord TWS kulaklıkların tasarımı sızdırıldı

OnePlus, Nord serisini telefonlarından sonra kulaklıklarına getirmeye hazırlanıyor. Görseller son prototip evresinden olduğu için ufak değişiklikler olabilir. Fakat fotoğraflardan görüldüğü üzere siyah mat renginin üstüne işlenen altın rengi kulaklıklara güzel bir hava katmış. Ayrıyeten siyah rengin yanı sıra diğer renk seçeneklerine sahip olabileceği de mümkün ihtimaller ortasında.

Yayınlanan fotoğraflarda silikon kulak ucuna sahip kulaklığın, kulağa daha âlâ oturması için açılı bir tasarım ile geldiği görünüyor. Görsellerde şarj irtibatının nereden yapıldığı ve rastgele bir ışıklandırmaya sahip olup olmadığı görülmüyor.

OnePlus Nord TWS‘nin şimdi kablosuz şarjı destekleyip desteklemeyeceğine dair bir haber olmasa da kulaklıkların Etkin Gürültü Tedbire (ANC) özelliği ile gelmesi bekleniyor. Kulaklıklar hakkında şimdi kesin bir fiyat bilgisi olmasa da orta segment kulaklıkların fiyat aralığında olacağı çıkan söylentiler ortasında.

  • Anasayfa
  • Taşınabilir Teknolojiler
  • Kulaklık Haberleri
  • OnePlus Nord TWS’in görselleri sızdırldı

About admin

Check Also

50MP ana kameralı Vivo Y75 4G tanıtıldı! İşte ayrıntılar

Vivo bugün yeni 4G dayanaklı modeli Vivo Y75'i piyasaya sürdü. Fiyatına nazaran kâfi özellikler sunan Vivo Y75, 50MP ana kamerası ile dikkat ...

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak.