OnePlus Pad’in teknik özellikleri sızdırıldı: Yakında geliyor

Akıllı telefon modellerinden sonra yakında birinci tablet modelini piyasaya sürmeye hazırlanan OnePlus‘dan yeni sızıntılar geldi. MySmartPrice, şirket tarafından kod ismi ”Reeves” olarak belirlenen ve testlerine başlanan aygıtın teknik özelliklerini paylaştı.

OLED ekran ile geliyor

Bildirilenlere nazaran 2022’nin birinci yarısında piyasaya sürülmesi beklenen yeni aygıt, günümüz tablet aygıtlarında yeni yeni görmeye başladığımız Full HD+ çözünürlüğe sahip 12.4 inch boyutlarında OLED bir ekran ile gelecek. Bununla birlikte Snapdragon 865 5G yonga setinden güç alacak OnedPlus Pad, 10.900 mAh batarya kapasitesi ile 45W süratli şarj takviyesi sunacak.

OnePlus Nord 2T fiyatı ve fotoğraflarıyla birlikte ortaya çıktı

2 gün evvel eklendi

Yeni aygıtın art tarafına gelindiğinde 13MP ve 5MP olmak üzere ikili bir kamera sensörü, ön tarafta ise 8MP‘lik bir özçekim kamerası bizleri karşılayacak üzere gözüküyor. Paylaşılan bilgiler şimdi resmiyet kazanmadı ancak 6 GB RAM, 128 GB depolama alanı, Bluetooth 5.1 ve Android 12 dayanağı ile geleceği tez edilen aygıtın 471 dolar fiyat etiketine sahip olması bekleniyor.

  • Anasayfa
  • Taşınabilir Teknolojiler
  • Tablet Haberleri
  • OnePlus Pad’in teknik özellikleri sızdırıldı

About admin

Check Also

50MP ana kameralı Vivo Y75 4G tanıtıldı! İşte ayrıntılar

Vivo bugün yeni 4G dayanaklı modeli Vivo Y75'i piyasaya sürdü. Fiyatına nazaran kâfi özellikler sunan Vivo Y75, 50MP ana kamerası ile dikkat ...

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak.