OnePlus, süratli şarj ve oyun odaklı bir akıllı telefon çıkaracak: OnePlus Ace

Taşınabilir dalın emniyetli bilgi kaynaklarından biri olan Digital Chat Station, OnePlus’ın piyasaya sürmeyi planladığı yeni akıllı telefon hakkında kimi kıymetli ayrıntılar paylaştı. Şirket aygıtta yeni bir isim kullanabilir.

Vivo Y21G piyasaya sürüldü! İşte özellikleri

18 sa. evvel eklendi

Kelam konusu modelin OnePlus Ace ismi altında piyasaya sürüleceği argüman ediliyor. Ace ismi size tanıdık gelmiş olabilir çünkü kardeş firma Oppo‘nun bu takıya sahip Reno Ace ve Ace 2 olmak üzere iki akıllı telefonu var. Görünüşe bakılırsa Ace ismi artık OnePlus tarafından kullanılacak.

Neler biliyoruz?

Gelen bilgiler aygıtın süratli şarj ve oyun odaklı bir model olacağı istikametinde. Kaynaklar, OnePlus Ace’in Realme GT Neo 3’ü temel alacağını söylüyor. Akıllı telefon MediaTek’in Dimensity 8100 yonga setiyle gelebilir.

OnePlus Ace’in internete sızdırılan manzaraları delikli ekran taşıyacağını gösteriyor. Tüm bunlara ek olarak 120 Hz yenileme suratı sunan 6.7 inç FullHD+ AMOLED ekran, OIS özellikli 50 megapiksel ana kamera ve 150W şarj dayanaklı 4.500 mAh pil üzere bilgiler de var.

  • Anasayfa
  • Taşınabilir Teknolojiler
  • Cep Telefonları Haberleri
  • OnePlus, süratli şarj ve oyun odaklı bir akıllı telefon çıkaracak

About admin

Check Also

50MP ana kameralı Vivo Y75 4G tanıtıldı! İşte ayrıntılar

Vivo bugün yeni 4G dayanaklı modeli Vivo Y75'i piyasaya sürdü. Fiyatına nazaran kâfi özellikler sunan Vivo Y75, 50MP ana kamerası ile dikkat ...

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak.