OnePlus’ın yeni kablosuz kulaklığı lansman posterinde ortaya çıktı

OnePlus markası yeni OnePlus Buds N ve OnePlus Bullets Wireless Z2 kablosuz kulaklıkları ile ilgili bir paylaşım yaptı. Çinli şirket yeni eserlerin lansman posterlerini yayınladı. Tanıtım aktifliği önümüzdeki hafta içi gerçekleştirilecek.

Samsung birinci 6G Forumunu önümüzdeki ay düzenleyecek

1 gün evvel eklendi

İmajlara baktığımızda OnePlus Buds N‘nin FCC dokümanlarında canlı imajları ortaya çıkan OnePlus Nord Buds olduğunu görüyoruz. Kablosuz kulaklık hatırlayacağınız üzere daha evvel ABD Federal Bağlantı Şurası’nın web sitesinde listelenmişti.

Milletlerarası lansman 28 Nisan’da

Boyun bantlı bir kulaklık olarak karşımıza çıkan OnePlus Bullets Wireless Z2 ise birinci olarak geçtiğimiz ay Hindistan’da piyasaya sürülmüştü. Tek şarjla 30 saate yakın kullanım mühleti sunan kulaklık 26 dolar fiyat etiketiyle satılıyor.

OnePlus Ace, OnePlus Buds N ve OnePlus Bullets Wireless Z2 modelleri 21 Nisan‘da Çin’de duyurulacak. Birebir aygıtlar 28 Nisan’da öteki pazarlarda lanse edilecek.

  • Anasayfa
  • Taşınabilir Teknolojiler
  • Kulaklık Haberleri
  • OnePlus’ın yeni kablosuz kulaklığı lansman posterinde ortaya çıkt

About admin

Check Also

50MP ana kameralı Vivo Y75 4G tanıtıldı! İşte ayrıntılar

Vivo bugün yeni 4G dayanaklı modeli Vivo Y75'i piyasaya sürdü. Fiyatına nazaran kâfi özellikler sunan Vivo Y75, 50MP ana kamerası ile dikkat ...

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak.