OnlyFans da Rus içerik oluşturuculara hizmetini duraklattı

Rusya – Ukrayna ortasında yaşanan savaşla birçok platform, Rusya’daki aktifliğini duraklatmıştı. Şimdiye kadar bu platformlar ortasına katılmayan OnlyFans, ödeme sistemlerindeki kısıtlamalar sebebiyle artık ülkedeki içerik oluşturucuların hesaplarını kısıtlayacağını açıkladı.

Ödeme sistemlerindeki kısıtlamalar sebebiyle

Aldığı kararı Motherboard’a yaptığı açıklamayla duyuran OnlyFans, Rus içerik oluşturucularının hesaplarının ve ödemelerinin platform tarafından süreksiz olarak duraklatıldığını söyledi.

OnlyFans tarafından yapılan açıklamada: “Geçtiğimiz birkaç ay boyunca, Rusya/Ukrayna savaşından etkilenen içerik oluşturuculara hizmetlerimizi sunmaya devam etmek için çeşitli seçenekleri araştırdık lakin Rusya’ya ve Rusya’dan gelen ödeme kısıtlamalarının daha da sıkılaştırılması nedeniyle OnlyFans artık Rus içerik oluşturucu topluluğumuza gerektiği üzere hizmet verememektedir. Sonuç olarak, Rusya’da ödeme alınan hesapları süreksiz olarak duraklatmak için adımlar atıyoruz.” tabirleri yer aldı.

Apple, iletişim güvenliği özelliğini daha fazla pazara getiriyor

1 gün evvel eklendi

Daha evvel Twitch, YouTube, Etsy, Fiverr, Instagram ve Facebook dahil olmak üzere birçok platformda Rus içerik oluşturucuların ve işletmelerin para kazanmaları yasaklanmıştı. Ülkelerin Rusya’ya bankacılık dalında gerçekleştirdiği kısıtlamaların akabinde bu platformlar ortasına OnlyFans da eklenmiş oldu.

  • Anasayfa
  • Internet
  • Toplumsal Medya Haberleri
  • OnlyFans da Rus içerik oluşturuculara hizmetini duraklattı

About admin

Check Also

Elon Musk, Twitter teklifinde fiyat kırabilir

En hareketli toplumsal ağ olarak kabul edilen Twitter’ı pay başı 54.20$ olarak satın almaya hazırlanan Elon Musk pürüz çıkarmaya başladı. Ne ...

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak.