Opensea kullananlara gökten servet yağıyor

Ethereum ağında faaliyet gösteren en büyük NFT pazarı Opensea, ağdaki yoğunluk nedeniyle yüksek transfer fiyatları çıkarıyor. Bununla birlikte yapılan airdroplar ile kullanıcılar bunun kat kat fazlasını geri alıyor.

Opensea kullanıcılarına X2Y2 airdrop

Opensea üzerinde NFT alış verişi yapanlara platformun kendi SOS coini armağan edilmişti. Ayrıyeten diğer bir bağımsız kampanyada da gaz fiyatı oranında ödül verilmişti.

Opensea SOS airdrop dağıtımı

1 ay evvel eklendi

X2Y2 aslında Opensea rakibi bir NFT platformu. Yapılan airdrop resmi değil ve Opensea ile bir mutabakat yok. Buna hayalet airdrop deniyor ve rakip platformun kullanıcılarına token ikram edilerek platforma çekiliyor.

Opensea üzerinde 30 ETH ve üzerinde süreç hacmi olan herkese belli oranlarda X2Y2 coin dağıtımı başladı. X2Y2 coin hali hazırda MEXC borsasında 4$ düzeyinde. Binlerce dolara kadar ödül alanlar var.

Öbür taraftan LOOKS üzere X2Y2 coin de havuzlara aktarılarak faiz geliri veriyor. Şu anda yıllık 50x-100x üzere havuzlar olduğu için Opensea’dan çok kolay kullanıcı kazanabilecek. Opensea üzerinde süreç yapanların X2Y2 platformunu denetim etmelerinde yarar var.

  • Anasayfa
  • Tanınan Bilim
  • Kripto Para Haberleri
  • Opensea kullananlar güçlü oldu

About admin

Check Also

NASA, Mars InSight aracına bu yıl veda edecek

NASA'nın Mars InSight aracı, güneş panellerinde biriken toz sebebiyle yakın vakitte kullanım dışı kalacak. Uzay ajansı, biriken tozların ...

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak.