Oppo Enco Air 2 Pro’nun tasarımı, özellikleri ve fiyatı ortaya çıktı

Oppo markası 12 Nisan tarihinde yeni bir kablosuz kulaklık çıkararak piyasadaki rekabeti daha da kızıştıracak. Taşınabilir dalın muteber bilgi kaynaklarından biri olan Mukul Sharma aygıtla ilgili birtakım değerli ayrıntılar paylaştı.

OnePlus Nord N20’nin birinci resmi imajı yayınlandı:

3 sa. evvel eklendi

Oppo Enco Air 2 Pro ismi altında pazara giriş yapacak kablosuz kulaklık Enco Air 2 ile benzeri bir dizayna sahip olacak. Sızdırılan imajlara bakılırsa ortadaki tek fark şarj kutusunun şeffaf kapaklı olmaması olacak.

Oppo Enco Air 2 Pro özellikleri

Kulaklıkların her biri 43 mAh kapasiteli pil içerecek. Şarj kutusunun batarya kapasitesi ise 440 mah olarak yansıyor notlara. Oppo Enco Air 2 Pro’nun büsbütün şarj olması 1.5 saat sürerken kutu ile birlikte bu müddet 2 saate çıkacak.

Kablosuz kulaklığın tek başına 7 saat, şarj kutusunun takviyesi ile birlikte 28 saate kadar çalma müddeti sunacağı belirtiliyor. Ayrıyeten faal gürültü engelleme (ANC) sistemi ve 12.4 mm dinamik şoförlere sahip olacağı da gelen haberler ortasında.

Oppo Enco Air 2 Pro’nun gri ve beyaz renkler seçenekleri ile çıkış yapması bekleniyor. USB Type-C irtibat noktası, şeffaf mod ve IP54 müdafaası üzere özellikleri de sızdırılan kablosuz kulaklığın fiyat etiketi 44 ila 53 dolar aralığında olacak.

  • Anasayfa
  • Taşınabilir Teknolojiler
  • Kulaklık Haberleri
  • Oppo Enco Air 2 Pro’nun tasarımı, özellikleri ve fiyatı ortaya çı

About admin

Check Also

50MP ana kameralı Vivo Y75 4G tanıtıldı! İşte ayrıntılar

Vivo bugün yeni 4G dayanaklı modeli Vivo Y75'i piyasaya sürdü. Fiyatına nazaran kâfi özellikler sunan Vivo Y75, 50MP ana kamerası ile dikkat ...

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak.