Oppo Find X5 Pro için özel hidrojel kılıf

Günümüzde taşınabilir yonga setleri verimliliğe odaklanıyor olsa da uzun ve ağır kullanım müddetlerinde sıcaklıklar ister istemez artıyor. Farklı ekipmanlarla bu sıcaklığı düşürmek mümkün. Oppo da farklı bir tahlil geliştirdi.

Oppo Ice-Skin soğutucu kılıf

Oppo Find X5 Pro amiral gemisi için geliştirilen Ice-Skin kılıf aksesuarı doğal bir soğutucu misyonu görüyor. Wuhan Üniversitesi tarafından geliştirilen özel bir hidrojel katman gövdenin sıcaklığını 2-3 derece daha düşürebiliyor.

Oppo Find X5 Pro Dimensity Edition duyuruldu

3 hf. evvel eklendi

Olağanda hidrojel katmanlar havadaki nemi emdikten sonra buharlaşma yoluyla bırakır ve kısa müddetli bir soğutma sağlar. Araştırmacılar hidrojeli modifiye ederek nemi daima emmesini ve böylelikle bir soğutma döngüsü oluşturmasını sağlamış.

Oppo Find 5 Pro zati gelişmiş bir soğutma sistemine sahipti ve 10-12 derece ortasında soğutabiliyordu. Kılıf ile birlikte ortalama olarak 15 derece civarında bir soğutma elde edilecek. Bu da uzun oyun müddetlerinde rahatlık sağlayacak. Oppo Ice-Skin kılıfı Çin’de Oppo Find 5 Pro modelini ön sipariş verenlere kutu içerisinde gönderiliyor. Küresel çıkış ile ilgili bilgi verilmedi.

  • Anasayfa
  • Taşınabilir Teknolojiler
  • Cep Telefonları Haberleri
  • Oppo Find X5 Pro artık daha soğuk

About admin

Check Also

50MP ana kameralı Vivo Y75 4G tanıtıldı! İşte ayrıntılar

Vivo bugün yeni 4G dayanaklı modeli Vivo Y75'i piyasaya sürdü. Fiyatına nazaran kâfi özellikler sunan Vivo Y75, 50MP ana kamerası ile dikkat ...

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak.