Oppo Reno 8 ailesinin görselleri ve renk seçenekleri sızdırıldı

23 Mayıs‘ta Çin’de düzenlenmesi beklenen lansmanda Oppo’nun Reno 8, Reno 8 SE ve Reno 8 Pro isimli telefonlarını tanıtması bekleniyor. Daha tanıtılmadan teknik özellikleri sızdırılan telefonların, yakın bir vakitte renk seçeneklerinin yer aldığı render’lar sızdırıldı.

Katlanabilir Google Pixel Notepad’in ekran özellikleri sızdırıldı

1 hf. evvel eklendi

Oppo Reno 8 serisi, dört farklı renk seçeneğiyle gelecek

Yakın bir vakitte paylaşılan ve Oppo Reno 8 serisinden şimdi hangi telefona ilişkin olduğu bilinmeyen render’larda Siyah, Mavi, Yeşil ve Altın olmak üzere dört farklı renk seçeneği sergilenmekte. Bu görseller ayrıca telefonun sağ üst köşesine entegre edilmiş iki büyük ve iki küçük olmak üzere dört kamera sensörünü de içeriyor.

Evvelki sızıntılara nazaran Oppo Reno8’in henüz duyurulmamış olan Qualcomm Snapdragon 7 Gen 1 işlemci tarafından çalıştırılması bekleniyor. Ayrıyeten Oppo Reno8 SE’nin Dimensity 1300 ve Oppo Reno8 Pro’nun da Dimensity 8100 SoC ile geleceği de çıkan söylentiler ortasında.

Ayrıyeten geçtiğimiz günlerde paylaşılan görselde ise Oppo Reno8 Pro’nun ön yüzü sızdırılmıştı. Paylaşılan resme nazaran ise Reno 8 Pro’nun seleflerine göre selfie kamerasının telefonun ortasına konulduğu ve daha ince bir çerçeveye sahip olduğu görünüyor.

  • Anasayfa
  • Taşınabilir Teknolojiler
  • Cep Telefonları Haberleri
  • Oppo Reno 8 ailesinin görselleri ve renk seçenekleri sızdırıldı

About admin

Check Also

50MP ana kameralı Vivo Y75 4G tanıtıldı! İşte ayrıntılar

Vivo bugün yeni 4G dayanaklı modeli Vivo Y75'i piyasaya sürdü. Fiyatına nazaran kâfi özellikler sunan Vivo Y75, 50MP ana kamerası ile dikkat ...

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak.