Oppo yeni eserleri ve teknolojileriyle MWC 2022’ye katılacağını açıkladı

Oppo, bugün MWC 2022 aktifliğine katılacağını resmi olarak açıkladı. Birçok şirketin de katılacağı MWC 2022 aktifliğine iştirak sağlayacak olan Oppo, “Geleceği şekillendirin” başlığının da yer aldığı bir poster paylaştı. Bu posterle MWC 2022’de yer alacağını da bildirmiş oldu.

Realme’nin yeni 150W süratli şarj takviyeli akıllı telefonu geliyor

3 gün evvel eklendi

Oppo yeni taşınabilir teknolojileriyle MWC 2022’de olacak

Yıllardır gerçekleştirilen MWC aktifliği bu sene de gerçekleştirilmek üzere planlandı. 28 Şubat – 3 Mart tarihleri ortasında gerçekleşecek olan Taşınabilir Dünya Kongresi 2022, birçok şirketin yeni taşınabilir teknolojilerini tanıtmalarına imkan sağlayacak. Bu yılki aktifliğe “Geleceği şekillendirin” temasıyla katılacağını bildiren Oppo, son irtibat eserlerini, taşınabilir teknolojilerini ve 5G muvaffakiyetlerini burada sergileyecek.

“Akıllı telefon teknolojisi”, “5G” ve “AR ekosistemi” üzere başlıkların da yer aldığı beş ana stant alanı bulunacak olan aktiflikte Oppo da yerini alacak. Ayrıyeten aktifliğe şahsen iştirak sağlayamayan şahıslar için sanal bir aktiflik alanı oluşturulacak.

  • Anasayfa
  • Taşınabilir Teknolojiler
  • Cep Telefonları Haberleri
  • Oppo, MWC 2022’de en yeni modellerini sergileyecek

About admin

Check Also

50MP ana kameralı Vivo Y75 4G tanıtıldı! İşte ayrıntılar

Vivo bugün yeni 4G dayanaklı modeli Vivo Y75'i piyasaya sürdü. Fiyatına nazaran kâfi özellikler sunan Vivo Y75, 50MP ana kamerası ile dikkat ...

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak.