Oppo’nun birinci tablet modeli Oppo Pad’in görselleri ortaya çıktı

Oppo‘nun birinci tablet modeli olacak olan Oppo Pad, bugün görselleri ve özellikleriyle karşımıza çıktı. Muhtemelen bu ay Oppo Find X5 ailesi ile birlikte tanıtılacak olan Oppo Pad şimdiden kendisini gösteriyor. İşte Oppo Pad‘in olası özellikleri ve görselleri.

Oppo A76 tanıtıldı! İşte özellikleri ve fiyatı

1 gün evvel eklendi

Oppo Pad 24 Şubat’ta gelebilir

Bildiğiniz üzere Oppo 24 Şubat‘ta Çin’de gerçekleştireceği bir aktiflik ile Oppo Find X5, Find X5 Pro ve Find X5 Pro Dimensity Edition modellerini tnaıtacak. Lakin beklentilere nazaran tıpkı aktiflikte Enco X2 ve Oppo Pad de tanıtılacak. Şirketin birinci tablet modeli olacak olan Oppo Pad bugün görselleri ve özellikleriyle karşımza çıktı. Görünüşe nazaran sade bir dizaynla gelecek olan Oppo Pad arka tarafında büyük bir kamera taşıyor. Fakat diğer bir kamera bulunmayacak üzere duruyor.

Tekrar sızıntılara nazaran Oppo Pad 2560×1600 piksel çözünürlük sunan 10,95 inç büyüklüğünde bir ekranla gelecek. Muhtemelen 120Hz yenileme suratına sahip olacak olan bu ekran, ince çerçevelere sahip olacak. Gücünğü Snapdragon 870 yonga setinden alması beklenilen Oppo Pad’in 6GB ve 8GB olmak üzere iki farklı RAM bellek seçeneği sunacağı söyleniliyor.

256GB depolama, 33W süratli şarj, 8360mAh batarya ve Dolby Atmos üzere özelliklere sahip olacak olan Oppo Pad, ön tarafında 8MP’lik bir selfie kamerası taşıyacak. Art tarafında ise 13MP’lik bir adet kameraya yer verecek olan Oppo Pad, başta da dediğimiz üzere muhtemelen 24 Şubat‘ta tanıtılacak.

  • Anasayfa
  • Taşınabilir Teknolojiler
  • Tablet Haberleri
  • Oppo Pad’in görselleri ve özellikleri ortaya çıktı

About admin

Check Also

50MP ana kameralı Vivo Y75 4G tanıtıldı! İşte ayrıntılar

Vivo bugün yeni 4G dayanaklı modeli Vivo Y75'i piyasaya sürdü. Fiyatına nazaran kâfi özellikler sunan Vivo Y75, 50MP ana kamerası ile dikkat ...

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak.