Oyuncak otomobiller çocuklar için bağışa dönüşüyor

Projeye katkı sağlamak isteyenler, oyuncak arabasının temsili pahasını otomobilim.com’un Trink sat! hizmeti ile sorgulayarak yapılan bağış fiyatına dayanak olabiliyor. Oyuncak otomobillerin temsili fiyat sorguları, Toplum Gönüllüleri Vakfı’nda (TOG) istekli çalışmalara katılan Toplum Gönüllüsü gençlerin eğitim temalı toplumsal sorumluluk projeleri için bağışa dönüşürken, gereksinim sahibi okullardaki çocuklara da TOG aracılığıyla oyuncak otomobil gönderiliyor.

Türkiye’nin önde gelen 2.el araba ilan platformu otomobilim.com, bu proje ile Trink sat! hizmetini cümbüşe çevirerek insanların “oyuncak arabalarının” temsili fiyat sorgusunu yapabilecekleri bir sayfa tasarladı. Hazırlanan sayfa, 23 Nisan prestiji ile faal olarak, 1 ay boyunca oyuncak otomobillerin Trink sat! sorgusunu bağışa dönüştürecek.

Microsoft yeni yıla büyüme ile başladı

22 sa. evvel eklendi

otomobilim.com ve Toplum Gönüllüleri Vakfı iştiraki ile gerçekleştirilen proje ile otomobilim.com’un Trink sat! hizmeti için hazırlanan temsili sayfada projeye dayanak olmak isteyenler aşağıdaki adımları uygulayacak:

  • İştirakçiler, tıpkı aracını Trink sat! ile satmak isteyenlerin yanıtlaması gerekenlere misal olarak hazırlanan temsili soruları yanıtlayacak.
  • İştirakçilerden oyuncak otomobillerinin markası, ne vakit aldığı bilgisi, nasıl çalıştığı ve oyuncağın gereci ile ilgili bilgileri istenecek.
  • Sisteme oyuncak otomobillerin bir adet fotoğrafının yüklenmesi gerekecek.
  • Tipine nazaran oyuncak otomobillerin bağış meblağı aşikâr olacak.Yapılan her sorgu 5 TL, 10 TL  15 TL fiyat aralığında Toplum Gönüllüsü gençlerin eğitim temalı projeleri için bağışa dönüşürken, otomobilim.com gereksinim sahibi okullara da TOG aracılığıyla oyuncak otomobil gönderecek. Ayrıyeten sorgu yapanlar dilerlerse kendi oyuncak otomobillerini MNG Kargo ile fiyatsız olarak otomobilim.com’a kargolayarak gönderilen oyuncak bağışına da takviye olabilecek.

Yapılan her sorgu sonrası projeye dayanak olanların karşısına TOG ve otomobilim.com teşekkür sertifikası çıkacak. Destekçilerden sertifikalarını toplumsal medya platformlarından paylaşmaları istenerek, projenin daha çok şahsa ulaşması hedefleniyor. Ayrıyeten Otomobilim Senin projesine otomobilim.com web sayfası ve taşınabilir uygulaması üzerinden erişilebiliyor. Bu yıl birinci kez gerçekleştirilen projenin, her yıl 23 Nisan’da tekrar planlanması ve eğitime daha çok dayanak olunması hedefleniyor.

  • Anasayfa
  • Internet
  • Web Siteleri Haberleri
  • Oyuncak otomobiller çocuklar için bağışa dönüşüyor

About admin

Check Also

Elon Musk, Twitter teklifinde fiyat kırabilir

En hareketli toplumsal ağ olarak kabul edilen Twitter’ı pay başı 54.20$ olarak satın almaya hazırlanan Elon Musk pürüz çıkarmaya başladı. Ne ...

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak.