Paramount’tan müjde: Sonic 3 yolda

Sonic 2 sinemasının 8 Nisan tarihinde yayınlanacağına onay veren Paramount’tan iki müjde daha var. Şimdi Sonic 2 sineması vizyona girmemişken Sonic 3 sinemasının hazırlıklarının başladığını duyurdu.

Birinci sinema şeytani tabibin elinde bulunan yüzükleri geri almaya çalışan Sonic’in kıssası anlatırken serinin ikinci sineması Sonic The Hedgehog 2’nin fragmanında ise birinci sinemadaki makûs adam Dr. Robotnik’in geri geldiği ve Sonic’in Dr. Robotnik ile olan gayretinin anlatıldığı görülmekte. Sinemanın ilgi çeken kısımlarında biri ise Knuckles‘ın gelmiş olması.

Disney Plus’ın aktüel abone sayısı açıklandı

6 gün evvel eklendi

Knuckles’ın kıssasını anlatan yeni bir seri geliyor

Paramount’tan gelen öteki müjde ise Sonic The Hedgehog 2 sinemasında oynayan Knuckles için yeni bir dizinin yayınlanacak olması. Paramount+’ta yayınlanacak olan dizide Knuckles’ı Idris Elba seslendirecek. Şimdilik dizinin 2023 yılında yayına girmesi planlanıyor.

Sonic görüntü oyununun severleri için bir sürpriz daha var. Paramount, Sonic The Hedgehog 2 sineması ile görüntü oyununda ki Tails ve Knucles‘ı geri getirerek sinema serisini genişletmeye hazırlanıyor. Birinci Sonic sineması, şimdiye kadarki en başarılı görüntü oyunu uyarlamalarından biriydi ve sinema uyarlamasına devam edecek olması Sonic hayranları için sevindirici bir haber.

  • Anasayfa
  • Tanınan Bilim
  • Sinema ve Dizi Haberleri
  • Sonic 3 ne vakit çıkacak?

About admin

Check Also

NASA, Mars InSight aracına bu yıl veda edecek

NASA'nın Mars InSight aracı, güneş panellerinde biriken toz sebebiyle yakın vakitte kullanım dışı kalacak. Uzay ajansı, biriken tozların ...

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak.