Paribu Token satışı başlıyor

Ülkemizin kıymetli kripto para borsalarından Paribu, birinci bağımsız blok zinciri Paribu Net ile birlikte Paribu Token için de hazırlıklarını tamamladı. Haftaya token için ön satış süreci başlayacak.

Paribu Token nasıl alınır?

21 Şubat tarihinde başlayacak olan ön satış sürecinde iki seçenek yer alıyor. Birinci seçenekte PRB Token fiyatı 9TL olarak belirlenmiş. Bu seçenekte aldığınız ölçünün yüzde onu birinci gün açılıyor ve kalan kısmı 4 çeyrek periyot boyunca yatırımcılara dağıtılıyor. 15.06.2023 itibariyle tüm varlıklar dağıtılmış oluyor.

Paribu Net, Paribu Coin ve Paribu Ventures nedir?

1 ay evvel eklendi

İkinci seçenek ise PRB token için 12TL istiyor. Yani yüzde 30 civarında daha değerli alıyorsunuz. Bununla birlikte tüm satın aldığınız varlıklar birinci ticaret gününde dağıtılıyor.

PRB token borsanın resmi coini olarak süreç görecek. P20 ismi verilen blok zincirinde çıkacak olan coinlerin transfer süreç fiyatları PRB ile ödenebilecek. Ayrıyeten PRB tutarak onay süreçlerinde doğrulayıcı olarak süreç fiyatlarından hisse alabileceksiniz. Toplamda 600 milyon adet üretilen PRB tokenin 50 milyonu satılacak ve devir periyot yakımlar da olacak.

  • Anasayfa
  • Tanınan Bilim
  • Kripto Para Haberleri
  • Paribu Token satış ayrıntıları belirli oldu

About admin

Check Also

NASA, Mars InSight aracına bu yıl veda edecek

NASA'nın Mars InSight aracı, güneş panellerinde biriken toz sebebiyle yakın vakitte kullanım dışı kalacak. Uzay ajansı, biriken tozların ...

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak.