Pinterest TV Studio ile artık Pinterest’te canlı yayınlar yapmak mümkün

Pinterest, yakın bir zamanda Pinterest TV Studio uygulamasını kullanıcılarına sundu. Sessizce kullanıma sunulan bu uygulama ile içerik üreticileri artık Pinterest’te canlı yayınlar yapabilecek.

WhatsApp iletilerine artık emojilerle reaksiyon verebileceksiniz

22 sa. evvel eklendi

Pinterest TV Studio uygulamasıyla canlı yayınlar yapabilirsiniz

Pinterest, yakın bir vakitte içerik oluşturucularının canlı yayın yapmalarını kolaylaştırmayı amaçlayan yeni bir uygulama başlattı. iOS ve Android kullanıcıları için Pinterest TV Studio uygulaması, belirli içerik oluşturucuların Pinterest’te canlı yayın yapmasına ve farklı kamera açıları elde etmek için birden fazla aygıt kullanmasına müsaade verecek. 

İçerik oluşturucuları, uygulamanın sağladığı canlı akış araçlarına erişebilmek için uygulama başlatıldığında bir kod girmeleri yahut Pinterest‘in sağladığı bir barkodu taramaları gerekmekte. Lakin bu özellik şu anda tüm içerik oluşturucularına sunulmasa da ileride tüm içerik oluşturucularına sunulacağı kestirim ediliyor.

  • Anasayfa
  • Internet
  • Toplumsal Medya Haberleri
  • Pinterest TV Studio ile içerik üreticileri canlı yayın yapabilir

About admin

Check Also

Elon Musk, Twitter teklifinde fiyat kırabilir

En hareketli toplumsal ağ olarak kabul edilen Twitter’ı pay başı 54.20$ olarak satın almaya hazırlanan Elon Musk pürüz çıkarmaya başladı. Ne ...

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak.