Pixel 6 ve Pixel 6 Pro’da yeni bir sorun ortaya çıktı: Google’a yansılar artıyor

Yazılım devi Google’ın amiral gemisi Pixel 6 telefonlarında meseleler bitmek bilmiyor. Piyasaya sürülmesinden itibaren birçok yanılgıyı beraberinde getiren ve kullanıcılardan sert yansılar alan yeni telefonlarda şimdi de Wi-Fi sorunu ortaya çıktı.

Google sessizliğini koruyor

Yeni sorunu Google takviye forumları ve Reddit sayfalarında paylaşan kullanıcılar, telefonun kitli haldeyken otomatik olarak Wi-Fi ilişkisini devre dışı bıraktığını bildiriyor. Sorunun mümkün olarak yeni paylaşılan Şubat ayı güncellemesinden sonra oluştuğu iddia edilirken, kullanıcılardan gelen reaksiyonlar süratle artıyor.

Google ile irtibata geçen bir kullanıcı şirketin telefonu sıfırlamayı önerdiğini fakat sorunun tekrar ortaya çıktığını lisana getirirken, ağ ayarlarını sıfırlamak yahut otomatik irtibatları devre dışı bırakmak gibi geçiçi tahlillerin de işe yaramadığını belirten birçok Pixel 6 ve Pixel 6 Pro sahibi, bu tahlillerin sadece birkaç saat tesir ettiğini söylüyor.

Pixel 6’nın Sihirli Silgi özelliği, Fotoğraflar’ı kilitliyor

2 gün evvel eklendi

Şimdi resmi olarak doğrulanmayan sorun hakkında rastgele bir bilgi paylaşımında bulunmayan Google’ın, geçmiş sıkıntılara verdiği cevaplardan yola çıkarak süratli bir geri dönüş sağlayacağını söyleyebiliriz.

  • Anasayfa
  • Taşınabilir Teknolojiler
  • Cep Telefonları Haberleri
  • Pixel 6 ve Pixel 6 Pro modellerinde Wi-Fi sorunu ortaya çıktı

About admin

Check Also

50MP ana kameralı Vivo Y75 4G tanıtıldı! İşte ayrıntılar

Vivo bugün yeni 4G dayanaklı modeli Vivo Y75'i piyasaya sürdü. Fiyatına nazaran kâfi özellikler sunan Vivo Y75, 50MP ana kamerası ile dikkat ...

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak.