PlayStation’ın beklenen oyunu Horizon Forbidden West çıkışını yaptı


Yayıncılığını Sony’nin yaptığı, geliştiriciliğini ise Guerilla Games‘in yaptığı PlayStation’ın kıymetli oyunu Horizon Zero Dawn‘ın devamı Horizon Forbidden West çıkışını yaptı.

Horizon Forbidden West nasıl bir oyun olmuş? Karşılığı videomuzda.

1 sa. evvel eklendi

Horizon Forbiden West, PlayStation 5 ve PlayStation 4 için şu andan itibaren erişime açık durumda. Oyunun Türkçe altyazı takviyesine sahip olduğunu da hatırlatalım. Oyunun yayınlanan fragmanını ve öykü ayrıntılarını aşağıda bulabilirsiniz.

Horizon Forbidden West Ayrıntıları

Diyar can çekişiyor. Yeni korkutucu makineler sınırlarında dolaşırken, şiddetli fırtınalar ve durdurulamaz bir yıkım insanlığın darmadağın olmuş kalıntılarını mahvediyor. Dünya üzerindeki ömür süratle yok olmaya yanlışsız gidiyor. Kimse de nedenini bilmiyor.

Bu tehditlerin gerisindeki sırları çözüp, dünyaya tertip ve dengeyi yine getirmek Aloy’un elinde. Yol boyunca eski dostlarıyla yine bir ortaya gelmeli, savaşan yeni kümelerle ittifak kurmalı ve geçmişin mirasını çözmeli. Bu sırada yenilmez üzere görünen yeni bir düşmanın da bir adım önünde olmaya çalışıyor.

  • Anasayfa
  • Yazılım
  • Oyunlar Haberleri
  • Horizon Forbidden West çıkışını yaptı

About admin

Check Also

Epic Games’te Mega İndirim periyodu başladı: İndirim kuponu döndü

Epic Games'te yeni indirim devri başladı. Mega İndirim Mayıs 2022 ismi ile başlayan indirimlerle birlikte kuponlar da geri döndü. Epic ...

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak.