PlayStation’ın Game Pass’e karşılığı olan servisin fiyatları ortaya çıktı

Bildiğiniz üzere Xbox’ın Xbox Game Pass isimli bir servisi bulunuyor. Bu servise siz aylık elirli bir fiyat ödüyorsunuz karşılığında da geniş bir kütüphane erişiminize açılıyor. Geçtiğimiz aylarda da PlayStation’ın buna karşılık olarak geliştirdiği servisle ilgili söylentiler çıkmıştı. Geçtiğimiz saatlerde de servisin fiyatına dair yeni söylentiler çıktı.

Mart ayında büyük bir PlayStation etklinliği gelebilir

2 sa. evvel eklendi

PlayStation Scorpius

Abonelikİçerikler Aylık Oyunlar Oyun Kütüphanesi Streaming Klasik Oyunlar Oyun Denemeleri Fiyat
PS+ Klasik Evet $10
PS+ Extra Evet Evet $13
PS+ Premium Evet Evet Evet Evet Evet $16

Sizin de üstte görmüş olduğunuz üzere bu servis üç farklı plana sahip. Birincisi klasik PS+ planı. Sonrasındaki planlarda ise ekstra içerikler sunuluyor. Bilhassa Premium paketin dikkat çektiğini söylemek gerek. Lakin tekrar de Extra pakete de oyun kütüphanesi verilmesi hoş bir ayrıntı.

Lakin dediğimiz üzere şu an için tüm bu bilgiler söylentiden ibaret. Bu ay yapılması beklenen bir State of Play ile servisin ayrıntılarının açıklanması bekleniyor. Ayrıyeten bu servisin ülkemize gelip gelmeyeceği de belirli değil. Gelirse fiyatların ne olacağı da büyük merak konusu.

  • Anasayfa
  • Yazılım
  • Oyunlar Haberleri
  • PlayStation’ın Game Pass’e yanıtı olan servisin fiyatları ortaya

About admin

Check Also

Epic Games’te Mega İndirim periyodu başladı: İndirim kuponu döndü

Epic Games'te yeni indirim devri başladı. Mega İndirim Mayıs 2022 ismi ile başlayan indirimlerle birlikte kuponlar da geri döndü. Epic ...

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak.