PlayStation’ın merakla beklenen cyberpunk temalı macera oyunu Stray ertelendi


Yayıncılığını Annapurna Interactive’in yaptığı, geliştiriciliğini ise BlueTwelve Studio’nun yaptığı macera oyunu Stray ne yazık ki ertelendi.

Battlefield 2042 ve FIFA 22, Xbox Game Pass ve EA Play gelebilir

23 sa. evvel eklendi

Geçtiğimiz yıllarda duyurulan ve bir kediyi denetim ettiğimiz oyun Stray, duyurulduğundan bu yana bir epey dikkat çeken bir oyun olmuştu. Olağanda bu yılın birinci aylarında çıkması beklenen Stray’in, geçtiğimiz günlerdeki bir paylaşımda yaz aylarında çıkış yapacağı söylendi. Ne yazık ki hala net bir tarih yok.

Stray; PlayStation 5, PlayStation 4 ve PC için çıkış yapacak. Geçtiğimiz yıl çıkış yapan Kena Bridge of Spirits üzere tesir bırakan bir oyun olması bekleniyor. Oyun için paylaşılan görüntüyü ve oyunun ayrıntılarını aşağıda bulabilirsiniz.

Stray Hakkında

Ailesinden kopmuş, yalnız ve kaybolmuş bir sokak kedisi, unutulup gitmiş bir kentten kurtulmak için antik bir gizemi çözmek zorunda.

Stray, çürümekte olan bir siber kentin neon ışıklarla aydınlanan dar sokaklarında ve tekinsiz semtlerin karanlık ortamlarında geçen bir üçüncü şahıs kedi macerası oyunu. Alçak yüksek demeden dört bir yanda dolaş, hiç beklemediğin tehlikelere karşı kendini hazırla ve aldırışsız droidler ve tehlikeli yaratıklarla dolu bu acımasız yerin gizemlerini çöz.

Dünyayı bir sokak kedisinin gözlerinden gör ve çevrendekilerle bir kedinin kıvraklığıyla etkileş. Gizlice yanaş, atik ol, türlü şapşallıklar yap, bazen de bu yabancı dünyanın tuhaf sakinlerini sıkıntıdan çıkar.

Kedi, yol üstünde B12 isminde, uçabilen küçük bir dron ile arkadaş olur. İkili, bu yeni yoldaşlığın yardımıyla bir çıkış yolu bulmaya koyulur.

Stray, Fransa’nın güneyinde, üyeleri bir sürü kediden ve bir avuç beşerden oluşan küçük bir kadro olan BlueTwelve Studio tarafından geliştirildi.

  • Anasayfa
  • Yazılım
  • Oyunlar Haberleri
  • Cyberpunk temalı macera oyunu Stray ertelendi

About admin

Check Also

Epic Games’te Mega İndirim periyodu başladı: İndirim kuponu döndü

Epic Games'te yeni indirim devri başladı. Mega İndirim Mayıs 2022 ismi ile başlayan indirimlerle birlikte kuponlar da geri döndü. Epic ...

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak.