PlayStation’ın özel oyunu Gran Turismo 7 en düşük kullanıcı puanına sahip oyun oldu

Yayıncılığını Sony Interactive Entertainment’ın yaptığı, geliştiriciliğini ise Polyphony Digital‘in yaptığı PlayStation markasının en popüler yarış oyunu serisi Gran Turismo’nun yeni oyunu Gran Turismo 7, geçtiğimiz haftalarda çıkışını yaptı. Oyun her ne kadar hoş bir çıkış yapsa da geçtiğimiz günlerde çıkan bir sorun tüm oyuncuları sinirlendirdi.

24 Saatten Fazla Oyun Kapalı Kaldı

Geçtiğimiz günlerde oyun bir sorun sebebiyle erişime kapatıldı ve 24 saatten fazla bir mühlet boyunca oyuna erişim sağlanamadı. Tekrar erişime açılmasının akabinde da oyuncular reaksiyonunu göstermek için Metacritic’e gitti. Şu anda Metacritic’te 3800’den fazla kullanıcı puanı bulunuyor ve puanların ortalaması 2.4.

GTA 5 yeni kuşak konsollarda nasıl görünüyor? Karşılığı videomuzda.

13 sa. evvel eklendi

Gran Turismo 7’nin kullanıcılar tarafından aldığı bu ortalama da onu PlayStation’ın şu ana kadar ki en düşük kullanıcı puanı alan oyunu yapıyor. Oyunun inceleme siteleri tarafından aldığı puan ortalaması ise 87 üzere yüksek bir puan. Elbette bu puanın düşüklüğünün büyük bir sebebi son günlerde yaşanan olaylar. Oyunun aslında pek kaliteli bir oyun olduğunu söyleyebiliriz lakin son günlerde yaşanan olaylar nitekim keyif kaçıran bir durum. Gran Turismo 7’ye şu anda PS4 ve PS5 üzerinden ulaşabilirsiniz.

  • Anasayfa
  • Yazılım
  • Oyunlar Haberleri
  • Gran Turismo 7 en düşük kullanıcı puanına sahip oyun oldu

About admin

Check Also

Epic Games’te Mega İndirim periyodu başladı: İndirim kuponu döndü

Epic Games'te yeni indirim devri başladı. Mega İndirim Mayıs 2022 ismi ile başlayan indirimlerle birlikte kuponlar da geri döndü. Epic ...

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak.