PlayStation’ın yeni jenerasyon VR aygıtı PlayStation VR2’den birinci görseller geldi

Bildiğiniz üzere Sony bir müddettir PlayStation 5 için yeni jenerasyon bir VR aygıtı üzerinde çalışıyor. Geçtiğimiz saatlerde aygıtın tüm tasarım ayrıntılarını içeren görselleri paylaşıldı.

Elden Ring’ten yeni bir fragman geldi

18 sa. evvel eklendi

Daha öncesinde aygıtın sadece denetimcisinin görselleri paylaşılmıştı, yani birinci kere aygıtın başa takılan kısmını görebiliyoruz. Aygıtın donanımsal özellikleri esasen daha öncesinde paylaşılmıştı, artık ise fizikî özellikleri açısından da birtakım ayrıntılar paylaşıldı. Aygıta baktığımızda öncelikle evvelki aygıtla çok büyük bir tasarım farkı olmadığını görebiliyoruz lakin ergonomi açısından bariz farklarla geliyor.

Aygıt ayarlanabilir bir baş bandına, daha ince ve daha hafif bir yapıya, yeni yerleşik motora ve yeni havalandırma sistemine sahip. Aşağıdaki galeri kısmından eserin görsellerini inceleyebilirsiniz. Şu an için aygıtın ne vakit çıkış yapacağı ne yazık ki bilinmiyor.

  • Anasayfa
  • Mesken Elektroniği
  • Oyun Konsolları Haberleri
  • PlayStation VR2’den birinci görseller geldi

About admin

Check Also

Xbox Series S, yakında fizikî oyunları destekleyebilir

Xbox Series X’e nazaran önemli manada daha az performans sunan Xbox Series S, tıpkı vakitte sadece dijital oyun kullanımına müsaade veriyor ...

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak.