Poco markasının birinci akıllı saati yakında

Xiaomi’nin uygun fiyata üst düzey performans sunan akıllı telefonları için hayata geçirdiği Poco markası uzun yıllardır muvaffakiyetle dalda uzunluk gösteriyor. Artık sıra akıllı saatlere geldi.

Poco akıllı saat çok yakın

Poco F1 ile başlayan macerasında birbirinden farklı akıllı telefon modelleri ile sık sık çok satanlar listesine giren Poco markası tıpkı başarıyı akıllı saat pazarında da göstermeyi planlıyor. Rusya’da sertifika başvurusu yapıldı.

Redmi K50 Gaming özellikleri ve fiyatı karşınızda!

4 gün evvel eklendi

Poco M2131W1 model numarasıyla başvurusu yapılan akıllı saatin üreticisi ise 70mai. Araç içi kameralarıyla bilinen 70mai markası Xiaomi akıllı aygıt ekosistemi içerisinde yer alıyor. Xiaomi giyilebilir aygıtlarını başta Huami olmak üzere Shanghai Suo Prime üzere ekosistem firmalarına ürettiriyor. 70mai de bunlara katılacak.

Şimdi Poco akıllı saati ile ilgili bilgi yok lakin mevcut bir eserin elden geçirilmiş hali olmayacak üzere çünkü üretici farklı. Poco markası altında akıllı saatler yanında akıllı bileklik ve kablosuz kulaklık olması da bekleniyor. Bu bakımdan 70mai yanında farklı üreticiler de görebiliriz.

  • Anasayfa
  • Taşınabilir Teknolojiler
  • Cep Telefonları Haberleri
  • Poco akıllı saati geliyor

About admin

Check Also

50MP ana kameralı Vivo Y75 4G tanıtıldı! İşte ayrıntılar

Vivo bugün yeni 4G dayanaklı modeli Vivo Y75'i piyasaya sürdü. Fiyatına nazaran kâfi özellikler sunan Vivo Y75, 50MP ana kamerası ile dikkat ...

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak.