Portal muharriri Erik Wolpaw, Portal 3’ün üzerinde çalışmak istiyor

Gelmiş geçmiş en uygun oyunlardan birkaç adedini yapan Valve, kendine bu kadar çok popülerlik ve para kazandıran oyunları geride bırakmakla biliniyor. Valve hayranları çok uzun müddettir Half-Life 3, Team Fortress 3, Left 4 Dead 3 ve Portal 3 istiyor lakin firma, bu mevzuda bir çalışma yapmıyor. Görünüşe nazaran oyun üzerinde çalışanlar da yeni oyuların gelmesini bekliyor.

Erik Wolpaw, Portal 3 üzerinde çalışmak istiyor

Epey sevilen Portal ve Portal 2’nin ortak yazalarından olan Erik Wolpaw, Valve’ın Portal 3 üzerinde çalışmasını istiyor. Kiki Talkz podcastinde konuşan Wolpaw, hala gençken Portal 3 üzerinde çalışmak istediğini belirtti. Ayrıyeten Wolpaw, hayranları Gabe Newell’a e-posta yollama konusunda teşvik etti. Wolpaw, Portal 3’ün Valve’a hayli para kazandıracağına da inanıyor.

Microsoft, fiyatsız oyunlara reklam eklemeyi düşünüyor

3 gün evvel eklendi

Valve, her ne kadar kendi markalarını terk etse de firma, son yıllarda tekrar oyun geliştirmeye ilgi gösteriyor. Half-Life Alyx ile hayranları keyifli eden firma, geçtiğimiz aylarda Nintendo Switch için Portal ve Portal 2’yi de duyurmuştu. Ayrıyeten Valve’da çalışan bir dizayncı, şirketin birden fazla oyun üzerinde faal olarak çalıştığını da belirtmişti. Bakalım Valve, sevilen oyun markalarını canlandırmaya devam edecek mi.

  • Anasayfa
  • Yazılım
  • Oyunlar Haberleri
  • Portal müellifi Erik Wolpaw, Portal 3’ün üzerinde çalışmak istiyor

About admin

Check Also

Epic Games’te Mega İndirim periyodu başladı: İndirim kuponu döndü

Epic Games'te yeni indirim devri başladı. Mega İndirim Mayıs 2022 ismi ile başlayan indirimlerle birlikte kuponlar da geri döndü. Epic ...

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak.