PUBG Mobile ve tanınan anime Jujutsu Kaisen’den iş birliği: Oyuna yeni içerikler geliyor


Taşınabilir oyun dünyasının en tanınan oyunlarından birisi olan PUBG Mobile anime severlerin ilgisini çekebilecek bir iş birliğine imza attı. 

PUBG Mobile ve Jujutsu Kaisen

Bugün yapılan açıklama ile birlikte PUBG Mobile ve Jujutsu Kaisen ortasında iş birliği başladı. İş birliği, serinin ana karakterlerinden oluşan Cosplay Setlerini, Lanetli Ceset düşmanlarını, Lanetli Obje Sandığı avını, yeni özel sözleri ve öteki JUJUTSU KAISEN temalı öğeleri oyuna ekliyor. Bu iş birliği ile PUBG MOBILE oyuncuları 15 Şubat-15 Mart tarihleri ortasında bir ay boyunca temalı içeriklere ulaşıp çaba edebilecek.

A Musical Story’nin iOS aygıtlara geleceği tarih açıklandı

20 sa. evvel eklendi

Oyuncuların yeni özel tema modunda savaşabilmeleri için Erangel yahut Livik haritalarında Dereceli Tema Modu’nu seçmesi gerekiyor. Her haritada oyuncular Mühürlü Sukuna Parmakları içeren Lanetli Obje Kasalarını bulacaklar. Mükafatlar ve özel muvaffakiyetler için tüm parmakların bulunması ve toplanması gerekiyor. Fakat oyundaki bu kasaları bulmak o kadar kolay olmayacak! Bu bahiste zorluk yaşayan oyuncular, Döngü sistemindeki ipuçlarını denetim ederek kasaların yerlerini bulabilirler.

Yeni iş birliğiyle Lanetli Cesetler artık Tema Modunda da görülebiliyor. Kullanıldığında Lanetli Ceset İşverenini çağıran Lanetli Ceset Bombası da oyuna eklendi. Oyuncuların bir “Çorba Parası” kazanmalarına yardımcı olacak materyalleri kazanmak için onu yenmesi gerekiyor. Lanetli Ceset Bombaları rastgele ortaya çıktıkları için harita boyunca bulunabiliyor.

  • Anasayfa
  • Taşınabilir Teknolojiler
  • Taşınabilir Oyunlar Haberleri
  • PUBG Mobile ve tanınan anime Jujutsu Kaisen’den iş birliği

About admin

Check Also

50MP ana kameralı Vivo Y75 4G tanıtıldı! İşte ayrıntılar

Vivo bugün yeni 4G dayanaklı modeli Vivo Y75'i piyasaya sürdü. Fiyatına nazaran kâfi özellikler sunan Vivo Y75, 50MP ana kamerası ile dikkat ...

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak.