PUBG Mobile’ın 500.000 TL ödül havuzuna sahip turnuvasının finali GameX’te oynanacak

Taşınabilir oyun dünyasının en tanınan oyunlarından birisi olan PUBG Mobile‘ın bildiğiniz üzere geçtiğimiz haftalarda Türkiye’de bir turnuvası başlamıştı. Yükselen Yıldızlar Turnuvası isimli bu turnuvanın da finali için tarih ve yer açıklandı.

Yükselen Yıldızlar Turnuvası GameX’te

PUBG Mobile’ın Yükselen Yıldızlar Turnuvası; Doğu Avrupa, Orta Doğu ve Afrika bölgesinin (EEMEA) en büyük Milletlerarası Dijital Oyun ve Cümbüş Fuarı GameX’te gerçekleşecek olan turnuvanın finali, 16 kadro ve 64 oyuncuya konut sahipliği yapacak. Profesyonel arenaya adım atmak isteyen oyuncuların yeteneklerini göstereceği Yükselen Yıldızlar Turnuvası büyük finali, pandemi sonrası gerçekleştirilen en büyük offline espor aktifliğine de sahne olacak.

4. yıl dönümünü yepisyeni etkinlikler ile kutlayan PUBG MOBILE, Yükselen Yıldızlar Turnuvası ile topluluk ekiplerinin profesyonel espor sahnesine adım atması için kıymetli bir fırsat sunacak.

Xbox Game Pass’e Nisan 2022’de eklenecek oyunlar

5 sa. evvel eklendi

500.000 TL ödül havuzu ve fenomen isimler

Turnuvada yer alan oyun severler, hayranı oldukları ünlü PUBG MOBILE yayıncılarının liginde yer alarak büyük finalde 500.000 TL ödül havuzu için yarışacak. Turnuvanın ünlü PUBG MOBILE isimleri ortasında Barış G, Cemre & Nisa, Doch, Egoist Pati, Kozmik Karınca, Mezarcı, Tugay Gök ve Vural Üzül yer alıyor.

21 Mayıs’ta GameX PUBG Mobile alanında gerçekleşecek olan büyük finalin yanı sıra tüm PUBG Mobile severler, 19-22 Mayıs tarihlerinde sürpriz konserler, etkinlikler ve mükafatlar ile eğlenceli vakit geçirme talihi için TÜYAP Fuar ve Kongre Merkezi’nde buluşacak. GameX’e dair ayrıntılı bilgi için burayı ziyaret edebilirsiniz. 

  • Anasayfa
  • Taşınabilir Teknolojiler
  • Taşınabilir Oyunlar Haberleri
  • PUBG Mobile’ın Yükselen Yıldızlar Turnuvası GameX’te oynanacak

About admin

Check Also

50MP ana kameralı Vivo Y75 4G tanıtıldı! İşte ayrıntılar

Vivo bugün yeni 4G dayanaklı modeli Vivo Y75'i piyasaya sürdü. Fiyatına nazaran kâfi özellikler sunan Vivo Y75, 50MP ana kamerası ile dikkat ...

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak.