Rapor: 15 inç MacBook Air, 2023’te piyasaya sürülebilir

Geçtiğimiz yıl Bloomberg’den Mark Gurman, Apple‘ın 15 inç büyüklüğe sahip bir MacBook Air üzerinde çalıştığını sav etmişti. Yeni yayınlanan bir rapor ise Mark Gurman’nın bu tezini doğrular nitelikte. Yakın zamanda Ekran Tedarik Zinciri Danışmanları (DSCC) tarafından yayınlanan Üç Aylık Gelişmiş BT Görüntüleme Gönderi ve Teknoloji raporu, Apple’ın 2023 yılında her zamankinden farklı bir boyuta sahip MacBook Air’i piyasaya süreceğini söylüyor.

macOS 12.3 güncellemesi birtakım Macbook’ları bozuyor

3 gün evvel eklendi

Apple, MacBook Air ailesine 15 inç boyutunda yeni bir bilgisayar ekleyebilir

DSCC tarafından yayınlanan Üç Aylık Gelişmiş BT Görüntüleme Gönderi ve Teknoloji raporuna nazaran Apple, 15 inç büyüklüğe sahip yeni bir MacBook Air üzerinde çalışıyor. Bu raporun tamamı, görüntüleme sanayisinde abone olanlarla sonlu olsada ekran analisti Ross Young, neler beklenebileceği konusunda biraz ipucu verdi. Ross Young, yaptığı açıklamada Apple’ın yaklaşık 15 inç büyüklüğünde bir MacBook Air üzerinde çalıştığını ve 13 inç büyüklüğündeki yeni MacBook Air ile birlikte 2023’te piyasaya sürülebileceğini söyledi.

Ayrıyeten DSCC’nin hazırladığı raporda MacBook Air’in daha büyük bir sürümüyle birlikte, Apple‘ın mevcut 10.2 inçlik modelinden biraz daha büyük olabilecek bir iPad üzerinde çalıştığından da bahsediliyor.

  • Anasayfa
  • Apple
  • Mac / iMac / Macbook / Mac Küçük Haberleri
  • Rapor: 15 inç MacBook Air, 2023’te piyasaya sürülebilir

About admin

Check Also

iOS 16’yı bekleyenleri üzecek haber: Birinci genel beta sürümü gecikecek

Apple ile ilgili kıymetli bilgileri evvelden aktaran Bloomberg editörü Mark Gurman, iOS 16'nın birinci genel beta sürümünün gecikmeli olarak ...

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak.