Rapor: Google, çıkarılabilir ekranlı bir Nest Hub üzerinde çalışıyor

Akıllı mesken aletlerini tek bir yerden yönetmeye yarayan Google Nest Hub, ortaya çıkan raporlara nazaran bu yıl bir yükseltme alacak. Raporlar yeni Nest Hub’ın, çıkarılabilir ekrana sahip olacağını ve bu sayede konutun her yerinde kullanıma imkan tanıyacağını gösteriyor.

Çıkarılabilir ekranlı Nest Hub geliyor

9to5Google tarafından şirkete yakın bireylerden alınan bilgiler, Google’ın hoparlör yuvasından çıkarılabilen ve bağımsız bir tablet olarak kullanılabilen bir Nest Hub üzerinde çalıştığını ortaya koyuyor.

Şimdiye kadar 3 adet Nest Hub versiyonunu duyuran Google görünüşe nazaran akıllı mesken aletlerinin denetimi üzerinde rakiplerinin gerisinde kalmak istemiyor. Son vakitlerde 2. kuşak Nest Hub ve Nest Hub Max‘e daha fazla arayüz öğesi ekleyen teknoloji devinin, bu güncellemeleri tablet gibisi bir tecrübe için taban hazırlamak ismine yaptığı düşünülüyor.

Rusya, Google Haberler’e de erişim yasağı getirdi

13 sa. evvel eklendi

Teknoloji devinin Chrome OS, Android ve Fuchsia OS işletim sistemlerine sahip olduğu düşünüldüğünde yeni aygıtın hangi işletim sistemiyle geleceği üzerinde şimdi bir fikir bulunmuyor. Tablet olarak da kullanıbilecek yeni Nest Hub’ın 2022 yılı içerisinde tanıtılması bekleniyor.

  • Anasayfa
  • Mesken Elektroniği
  • Öbür Konut Elektroniği Haberleri
  • Google’ın yeni akıllı konut ekranı tablet olarak da kullanılabilir

About admin

Check Also

Xbox Series S, yakında fizikî oyunları destekleyebilir

Xbox Series X’e nazaran önemli manada daha az performans sunan Xbox Series S, tıpkı vakitte sadece dijital oyun kullanımına müsaade veriyor ...

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak.