Rapor: Ubisoft’un Star Wars oyunu 2025’ten evvel gelmeyecek

LucasFilm Games, geçtiğimiz yıllardan beri birçok farklı stüdyo ile anlaşarak Star Wars cihanında geçen oyunları arttırmaya çalışıyor. Bu gaye doğrultusunda LucasFilm Games, Ubisoft ile de muahedeye gitti. Ubisoft’un açık dünya Star Wars oyunu, 1 yıldan uzun bir mühlet evvel duyuruldu fakat hala yeteri kadar bilgiye sahip değiliz. Görünüşe nazaran bunun nedeni ise oyunun daha geliştirilme evresinin başlarında oluşu.

Ubisoft’un Star Wars oyunu 2025’ten evvel gelmeyecek

Geçtiğimiz günlerde Tom Henderson, XFire sitesinde Ubisoft oyunları ve stüdyoları hakkında bir rapor yayınlamıştı. Birçok oyunun ismi geçmesine karşın Star Wars projesinden bahsedilmemişti. Tom Henderson, Twitter’da bunun nedenini açıkladı. Tom’a nazaran Star Wars’un çıkışına daha çok var. Hatta Tom, Star Wars’un En erken 2025’te çıkmasını bekliyor. Bunun nedeni ise Star Wars’un ardındaki Ubisoft stüdyosu Massive Entertainment, Avatar: Frontiers of Pandora oyununu geliştiriyor. Ayrıyeten stüdyo, The Division 2 ile bağını kesmiş de değil. Bu nedenle Massive Entertainment, Star Wars projesine tam bir güç ayırmış durumda değil ve proje şimdilik konsept olarak geliştiriliyor. Avatar: Frontiers of Pandora, epey ilgi cazibeli bir oyuna benziyor ve bize Massive Entertainment’ın neler yapabileceğini gösterecektir.

  • Anasayfa
  • Hayat
  • Sinema ve Dizi Haberleri
  • Ubisoft’un Star Wars oyunu 2025’ten evvel gelmeyecek

About admin

Check Also

Epic Games’te Mega İndirim periyodu başladı: İndirim kuponu döndü

Epic Games'te yeni indirim devri başladı. Mega İndirim Mayıs 2022 ismi ile başlayan indirimlerle birlikte kuponlar da geri döndü. Epic ...

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak.