Razer Huntsman Küçük analoğa döndü

Son devirde masa üstünde daha fazla yer açmak isteyenlere yönelik küçük boyutlu klavyeler tanınan olmaya başladı. Razer Huntsman Küçük kompakt oyuncu klavyesi analog bir versiyon ile güncellendi.

Razer Huntsman Küçük Analog özellikleri ve fiyatı

Razer markasının beğenilen kompakt oyuncu klavyesi Huntsman Küçük, analog hissiyata değer veren tüketiciler için yenilenmiş tuşlarla tekrar karşımıza çıktı. Razer Huntsman Küçük Analog modeli optik analog tuşlarla daha işlevsel hale geliyor.

Razer Blackshark V2 X White fiyatı duyuruldu

1 hf. evvel eklendi

Orjinal modelin yüzde 60 kompakt dizaynını koruyan Razer Huntsman Küçük Analog modeli hassasiyet odaklı olduğu için birebir tuşa iki farklı işlev atama imkânı veriyor. Ayrıyeten birtakım oyunlarda analog denetimlerin yerini de alabiliyor.

RGB aydınlatmalı klavye sağlam alüminyum tabana sahip. USB Tip-C kablosu çıkarılabiliyor ve daha taşınır bir hale geliyor. Firmanın öbür eserleri üzere Razer Huntsman Küçük Analog oyuncu klavyesi 150$ üzere yüksek bir fiyat etiketine sahip.

  • Anasayfa
  • Donanım
  • Etraf Üniteleri Haberleri
  • Razer Huntsman Küçük Analog tanıtıldı: İşte özellikleri ve fiyatı

About admin

Check Also

Rusya yonga gereksinimini Çin’den karşılayacak

Ukrayna işgali ile birlikte Batılı yonga teknolojilerine erişimi kısıtlanan Rusya devayı Çin’de arıyor. Tekrar birebir ambargoyu yaşayan ...

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak.