Razer Leviathan V2 ses sistemi oyuncular için geliyor

Son devirde daha çok şahsî oyuncu ekipmanları ve dizüstü bilgisayar eserleri ile pazarda gördüğümüz Razer, uzun bir ortadan sonra bar halinde oyunculara sunduğu Leviathan ismindeki ses sistemini güncelliyor. 

Razer Leviathan V2 özellikleri ve fiyatı

Birinci jenerasyonu 2014 yılında piyasaya sürülen Razer Leviathan V2 ses sistemi oturma odasında ağır bir ses deneyimi yaşatırken oyuncular için de kıymetli bir alternatif olacak. Şık ve kompakt görünüme sahip ses sistemi monitörünüzün altına sığacak halde tasarlanmış. 

Razer x Lambda Tensorbook tanıtıldı: İşte özellikleri ve fiyatı

1 hf. evvel eklendi

65W gücündeki ses sisteminde atanmış bir subwoofer yer alırken kablolu ve kablosuz olarak ilişki kurabiliyor. Subwoofer yalnızca kablo üzerinden bağlanıyor. THX Spatial Audio teknolojisi ise çevresel ve stereo sesleri zenginleştirerek 3 boyutlu sesler üretiyor. Synapse yazılımı ile stereo ve THX ortasında geçiş yapılabiliyor. 

Razer Chroma RGB aydınlatmaya sahip olan sistem öteki Chroma eserleri ile ahenk sağlayabiliyor. Razer taşınabilir uygulamalarıyla da kullanılabilen Razer Leviathan V2 ses sistemi 250 Avro fiyat etiketi ile satılacak. 
 

  • Anasayfa
  • Konut Elektroniği
  • Ses Sistemleri Haberleri
  • Razer Leviathan V2 tanıtıldı: İşte özellikleri ve fiyatı

About admin

Check Also

Xbox Series S, yakında fizikî oyunları destekleyebilir

Xbox Series X’e nazaran önemli manada daha az performans sunan Xbox Series S, tıpkı vakitte sadece dijital oyun kullanımına müsaade veriyor ...

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak.